Blog

Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer Böceği İlaçlama

Koloni halinde yaşayan kalorifer böceği, girdiği bir alanı çok kısa bir zaman içerisinde istila edebilmektedir. Bu yüzden kalorifer böceği ilaçlama hizmeti vakit kaybetmeden alınmalı, böcekler kısa süre içerisinde kontrol altına alınmalıdır. Şirketimiz bu hizmeti birçok alanda 7/24 sağlamaktadır. Hizmetlerimiz kalorifer böceğinin bulunduğu alanlarda, Sağlık Bakanlığı izinli ilaçlarla yapılır.

Kalorifer Böceğinin Yaşam Alanları

Kalorifer böceği sıcak alanlarda yaşar. Rutubetli alanlar, yuvalarını kurdukları alanlardır. Besin bulmak için yaşam alanlarımızı istila eden böcekler, evlerimizin ve işyerlerimizin depo, kömürlük, havalandırma, tuvalet, banyo, mutfak gibi alanlarında bulunurlar. Kuytu köşe alanlara yuvalarını kurarak, yumurtalarını bırakırlar. Üremeleri sonucunda, bir günde yuvasına kapsül şeklinde yüz yumurta bırakabilirler. Özellikle bu alanlarda kalorifer böceği ile mücadele etmenin önemi büyüktür.

Alandaki kalorifer böceğinden kurtulmak için yumurtaları da tespit etmek ve ilaçlamak gerekmektedir. Uzmanlarımız bu işlemi başarı ile gerçekleştirmekte, böceğin yaşam alanlarımıza giriş noktalarını tespit etmekte ve garantili yöntemlerle ilaçlamaktadır. Yöntemlerimizde, en iyi ekipmanları ve en kaliteli kalorifer böceği ilacını kullanmaktayız.

Garantili yöntemlerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama

Kalorifer Böceği Nasıl Beslenir?

Kalorifer böceği beslenmesini, insanların bulunduğu alanlardan sağlar. İnsanların yediği ve yemediği her şeyi yiyebilir. İnsanların besin artıkları ile beslenebilir. Besinlerimizin bulunduğu alanlarda vakit geçirmelerinden dolayı, çeşitli sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olabilirler. Özellikle gıda zehirlenmeleri, bu böceklerin yaşam alanlarımızda bulunması durumundan ortaya çıkabilmektedir.

Yaşam alanlarınızda kalorifer böceği ilaçlama uygulaması, sağlığınızı korumak için gereklidir. Ekonomik koşullarda kalorifer böceğinden kurtulmak için şirketimizden 7/24 hizmet alabilirsiniz. Hizmetlerimizi Sancaktepe ilçesinin tüm semtlerinde ve İstanbul genelinde sürdürmekteyiz. İrtibat numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Nurten Şahin

    Kalorifer böceği hakkında detaylı bilgi için teşekkürler. Beni büyük bir dertten kurtardınız. En uygun zamanda evimi ilaçlatıp bu sorundan kurtulmak istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir