Sancaktepe Abdurrahmangazi Mahallesi Böcek İlaçlama

admin | Aralık 15, 2018 | 6 | Genel

Böceklerin zararları sayılmakla bitmez ancak bazı insanlar için yalnızca varlığı bile rahatsız edici bir durumdur. Bu nedenle evlerde görülen böceklere karşı vakit kaybetmeden önlemler alınmaktadır. Ancak bu önlemler, evdeki böceği öldürmek ya da dışarıya atmak, marketlerde satılan ilaçları kullanmak gibi basit yöntemlerden ibaret olmamalıdır. Zira bunlar sonuçsuz kalacağı gibi tehlikeli durumlara da yol açabilmektedir. Sancaktepe Abdurrahmangazi Mahallesi böcek ilaçlama servisi bu durum doğrultusunda etkili ve kalıcı ilaçlama hizmeti sunarak halkın sağlığını güvence altına almaktadır.

Böcek İlaçlamada İlkel Yöntemler Neden Tehlikelidir?

Böcekle mücadelede ilk akla gelen yöntemlerden olan ilkel ilaçlama teknikleri; başarısız sonuç ihtimaline ek olarak zararlı durumları da beraberinde getirir. Bu sorunları şu şekilde özetleyebiliriz;

  • Evden uzaklaştırılan böcek yeniden eve girebilmektedir. Ayrıca böceğin giriş yolu olarak kullandığı boşluklardan başka böcek türleri de girebilmektedir. Zira, bir böceğin girdiği evde böceğin yaşama ya da beslenme imkanı bulduğu faktörler bulunmaktadır ve bu durum söz konusu alanı diğer haşereler için de cezbedici hale getirmektedir.
  • Böcek ilaçlama konusunda tercih edilen hazır böcek ilaçları bu konuda yetersiz kalmaktadır. Çünkü bu ilaçlar düşük dozda olduğu için evin küçük bir alanına tesir etmektedir ve yalnızca yüzeysel bir temizlik sağlar. Haşerelerin yuva yaptığı gizli bölgelere uygulanmaması sebebiyle buralarda bulunan böceklere ve yumurtalara işlemez, yalnızca gözle görülen kısımlardaki böcekler üzerinde etkili olur.
  • Ayrıca bu ilaçlar yıllardır aynı içerikte üretilmektedir. Bu durum haşerelerin bağışıklık kazanmasına ve ilaçtan etkilenmemesine sebep olur. 
  • Bunların yanı sıra bu ilaçlar yeterli tedbir alınmaması halinde sağlık için tehlikeli sonuçlara da yol açabilmektedir. Solunum yolu problemleri, cilt sorunları, zehirlenme gibi çeşitli problemlerin oluşumuna neden olabilir.

Doğru İlaçlama Teknikleri Nelerdir?

Haşere ilaçlamada kullanılacak en doğru yöntem profesyonel ilaçlama teknikleridir. Abdurrahmangazi Mahallesi Sancaktepe böcek ilaçlama firması; en profesyonel ve modern ilaçlama teknikleriyle hizmet sağlamakta olup çalışmalarını Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla gerçekleştirmektedir. Haşere ve böcek ilaçlamada kullanılan yöntemler, son teknoloji sistemlerle oluşturulmuş olup evde gizlenen tüm böcekleri ortadan kaldırmaktadır. İlaçlamadan tam verim alabilmek adına evde haşere oluşumuna sebep olan faktörleri ortadan kaldırmanız, bu doğrultuda Abdurrahmangazi Mahallesi böcek ilaçlama ekiplerinin talimatlarına eksiksiz uymanız gerekmektedir.

Related Posts

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama Fiyatları

admin | Mart 23, 2019 | 2

Üsküdar böcek ilaçlama fiyatları, Üsküdar sakinlerinin haşere, böcek ve kemirgen türlerinden kaynaklanan problemlerin çözümü için hizmet vermekte olan servisimiz bünyesinde oldukça ekonomiktir. Üsküdar Böcek İlaçlama servisimiz, Birlik İlaçlama bünyesinde faaliyet…

sancaktepe-akpinar-bocek-ilaclama

Sancaktepe Akpınar Böcek İlaçlama

admin | Ocak 11, 2019 | 5

Böcek ilaçlama alanında uzmanlaşan profesyonel ilaçlama ekibiyle ve 7/24 görev başında olan müşteri temsilcileriyle ilaçlama uygulamaları gerçekleştiren Akpınar Sancaktepe Böcek İlaçlama firması; hizmet verdiği alanlarda ilk sırada adını duyurmaktadır. Sancaktepe böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

İstanbul Avrupa
0(212) 210 45 64

Kocaeli
0(262) 641 98 72

İzmir
0(232) 264 88 52

SON YAZILAR

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız

Çözüm Bu Değil

bize-ulas