Akrep ilaçlama

admin | Kasım 25, 2017 | 3 | Genel

Akrepler, dünya üzerinde insan hayatına karşı en zararlı hayvanlar sınıfından biridir. Sancaktepe böcek ilaçlama firması olarak diğer tüm haşere çeşitleri gibi akrep ilaçlama uygulaması da vermekteyiz. Eklem bacaklı sınıfının 4 ayaklı, ön tarafta 2 kıskacı bulunan bu türün tamamı zehirlidir. İnsanları sokmaları sonucunda ise özellikle bazı türlerin ölümcül sonuçlar doğurabilme ihtimalleri oldukça yüksektir. Fiziksel özellikleri bakımından kanatları yoktur ve çok yavaş hareket eder. Dışarıdan bakıldığında sürünüyormuş gibi algılanan hareket yapıları vardır.

Akrep sokması sonucunda insanlarda yutkunma güçlüğü, karıncalanma hissi, üşüme, iştahsızlık ve titreme gibi durumlar görülebilir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında vakit kaybetmeden doktora başvurmak gerekir. Kar hariç, sıcağa ve soğuğa dayanıklı yapısı itibarıyla her yerde rahatlıkla yaşamını sürdürebilir. Genellikle binaların çatı katlarında, bodrumlarda, taş aralarında ve duvar yarıklarında yaşar. Birçok kirli yiyecek kaynağı vardır. Özellikle ölü böceklerle beslenir. Akrepler diğer böcek türleri gibi yumurtlamaz, doğurur. Her doğumda 15, 20 akrep yavrusu dünyaya gelir. Zor koşullar altında da yaşayabilen bu canlılar 1 yıl boyunca aç ve susuz kalabildiği gibi kopan organları ise yenilenir. Vücutlarının ön tarafında kıvrık ve kalkık zehirli iğnesi ise kendini müdafaa eder.

Akrepler insanların yaşam alanlarına girdiklerinde son derece zararlı canlıların başında gelir. Evinizde akreple karşılaştığınızda bir an önce profesyonel ilaçlama hizmeti veren firmaları aramalısınız.

Sancaktepe böcek ilaçlama olarak yıllardır insanların sağlığı ve güvenliğini vizyon edinmiş bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Son derece titizlikle yürüttüğümüz akrep ilaçlama uygulaması sonucunda yaşam alanlarınızda uzun bir süre herhangi bir akrep türüyle karşılaşmanız mümkün değildir.

Sağlık Bakanlığı’nca onaylı Sancaktepe böcek ilaçlama firmamız aynı zamanda insan ve diğer hayvan çeşitlerine karşı zararsız ilaçlar kullanmaktadır. Sizde yaşam alanlarınızda akrep problemi yaşıyorsanız 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimize ulaşarak, akrep ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Related Posts

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama Fiyatları

admin | Mart 23, 2019 | 3

Üsküdar böcek ilaçlama fiyatları, Üsküdar sakinlerinin haşere, böcek ve kemirgen türlerinden kaynaklanan problemlerin çözümü için hizmet vermekte olan servisimiz bünyesinde oldukça ekonomiktir. Üsküdar Böcek İlaçlama servisimiz, Birlik İlaçlama bünyesinde faaliyet…

sancaktepe-akpinar-bocek-ilaclama

Sancaktepe Akpınar Böcek İlaçlama

admin | Ocak 11, 2019 | 6

Böcek ilaçlama alanında uzmanlaşan profesyonel ilaçlama ekibiyle ve 7/24 görev başında olan müşteri temsilcileriyle ilaçlama uygulamaları gerçekleştiren Akpınar Sancaktepe Böcek İlaçlama firması; hizmet verdiği alanlarda ilk sırada adını duyurmaktadır. Sancaktepe böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

İstanbul Avrupa
0(212) 210 45 64

Kocaeli
0(262) 641 98 72

İzmir
0(232) 264 88 52

SON YAZILAR

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız

Çözüm Bu Değil

bize-ulas