Akrep ilaçlama

admin | Kasım 25, 2017 | 0 | Genel

Akrepler, dünya üzerinde insan hayatına karşı en zararlı hayvanlar sınıfından biridir. Sancaktepe böcek ilaçlama firması olarak diğer tüm haşere çeşitleri gibi akrep ilaçlama uygulaması da vermekteyiz. Eklem bacaklı sınıfının 4 ayaklı, ön tarafta 2 kıskacı bulunan bu türün tamamı zehirlidir. İnsanları sokmaları sonucunda ise özellikle bazı türlerin ölümcül sonuçlar doğurabilme ihtimalleri oldukça yüksektir. Fiziksel özellikleri bakımından kanatları yoktur ve çok yavaş hareket eder. Dışarıdan bakıldığında sürünüyormuş gibi algılanan hareket yapıları vardır.

Akrep sokması sonucunda insanlarda yutkunma güçlüğü, karıncalanma hissi, üşüme, iştahsızlık ve titreme gibi durumlar görülebilir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında vakit kaybetmeden doktora başvurmak gerekir. Kar hariç, sıcağa ve soğuğa dayanıklı yapısı itibarıyla her yerde rahatlıkla yaşamını sürdürebilir. Genellikle binaların çatı katlarında, bodrumlarda, taş aralarında ve duvar yarıklarında yaşar. Birçok kirli yiyecek kaynağı vardır. Özellikle ölü böceklerle beslenir. Akrepler diğer böcek türleri gibi yumurtlamaz, doğurur. Her doğumda 15, 20 akrep yavrusu dünyaya gelir. Zor koşullar altında da yaşayabilen bu canlılar 1 yıl boyunca aç ve susuz kalabildiği gibi kopan organları ise yenilenir. Vücutlarının ön tarafında kıvrık ve kalkık zehirli iğnesi ise kendini müdafaa eder.

Akrepler insanların yaşam alanlarına girdiklerinde son derece zararlı canlıların başında gelir. Evinizde akreple karşılaştığınızda bir an önce profesyonel ilaçlama hizmeti veren firmaları aramalısınız.

Sancaktepe böcek ilaçlama olarak yıllardır insanların sağlığı ve güvenliğini vizyon edinmiş bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Son derece titizlikle yürüttüğümüz akrep ilaçlama uygulaması sonucunda yaşam alanlarınızda uzun bir süre herhangi bir akrep türüyle karşılaşmanız mümkün değildir.

Sağlık Bakanlığı’nca onaylı Sancaktepe böcek ilaçlama firmamız aynı zamanda insan ve diğer hayvan çeşitlerine karşı zararsız ilaçlar kullanmaktadır. Sizde yaşam alanlarınızda akrep problemi yaşıyorsanız 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimize ulaşarak, akrep ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Related Posts

Ataşehir ilaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 9, 2018 | 0

Ataşehir ilaçlama Fiyatları, kentsel dönüşümle birlikte hızla gelişen ve değişen Ataşehir'de çok sayıda iş merkezleri, alışveriş, eğlence ve kültür-sanat merkezleri bulunmaktadır. İstanbul'un diğer ilçelerinde olduğu gibi Ataşehir'de de çok sayıda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir