İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 853 73 66
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ataşehir böcek ilaçlama

admin | Ocak 10, 2018 | 0 | Genel , slider

Ataşehir konumu itibarıyla günümüzün en çok tercih edilen yerleşkeleri arasındadır. Hızlı bir kentleşmeyle birlikte yaşam alanlarının sayısı artmıştır. Ataşehir böcek ilaçlama servisi bu alanlara giren tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı yıllardan beri en güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile mücadele etmektedir.

Böcekler kendilerine yeni barınma alanları bulma çabası sonucunda insanların kişisel veya toplumsal alanlarını tercih etmiştir. Bu alanlara giren böcekler maddi ve manevi birçok olumsuzluğu da beraberinde getirmiştir. Yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı virüs ve bakteriyi girdiği alanlar üzerine salya ve dışkı yolu ile bulaştıran böcek ve fareler insanlar üzerinde bulaşıcı ve ölümcül pek çok hastalığa sebebiyet verir.

Ataşehir böcek ilaçlama servisi olarak Aşık Veysel, Ataşehir Atatürk, Barbaros, Esatpaşa, Fetih, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, Mustafa Kemal, Örnek, Yeni Çamlıca, Yeni Sahra ve Yenişehir mahalleleridir.

Yaşam alanları içine girdiğinde hızlı bir şekilde üreyerek, istila haline dönüşen haşere çeşitleri hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, tarla faresi ve lağım faresidir.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek türünden şikayetçiyseniz Ataşehir böcek ilaçlama servisini arayarak, müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

 

 

Related Posts

karafatma-bocegi-nasıl-yok-edilir

Karafatma Böceği Nasıl Yok Edilir?

admin2 | Ekim 15, 2018 | 0

Karaböcekgiller familyasına dahil olan bu haşere türü, siyah ve mat bir kabuk rengine sahiptir. Bu görünüşü nedeniyle çoğunlukla doğu hamam böceği ile karıştırılmaktadır. Karakter olarak da hamam böceği familyasıyla benzerlikler…

Dükkan İlaçlama

admin2 | Ekim 8, 2018 | 0

Ev ve iş yerlerinde karşılaşılan haşerelere karşı en hızlı şekilde önlem alınması sağlık açısından ciddi bir zorunluluktur. Çünkü, insanların vakit geçirdiği ve temasta bulunduğu alanlarda haşere varlığı; ölüme götürecek sonuçlara…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir