Ataşehir böcek ilaçlama

admin | Ocak 10, 2018 | 0 | Genel , slider

Ataşehir konumu itibarıyla günümüzün en çok tercih edilen yerleşkeleri arasındadır. Hızlı bir kentleşmeyle birlikte yaşam alanlarının sayısı artmıştır. Ataşehir böcek ilaçlama servisi bu alanlara giren tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı yıllardan beri en güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile mücadele etmektedir.

Böcekler kendilerine yeni barınma alanları bulma çabası sonucunda insanların kişisel veya toplumsal alanlarını tercih etmiştir. Bu alanlara giren böcekler maddi ve manevi birçok olumsuzluğu da beraberinde getirmiştir. Yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı virüs ve bakteriyi girdiği alanlar üzerine salya ve dışkı yolu ile bulaştıran böcek ve fareler insanlar üzerinde bulaşıcı ve ölümcül pek çok hastalığa sebebiyet verir.

Ataşehir böcek ilaçlama servisi olarak Aşık Veysel, Ataşehir Atatürk, Barbaros, Esatpaşa, Fetih, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, Mustafa Kemal, Örnek, Yeni Çamlıca, Yeni Sahra ve Yenişehir mahalleleridir.

Yaşam alanları içine girdiğinde hızlı bir şekilde üreyerek, istila haline dönüşen haşere çeşitleri hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, tarla faresi ve lağım faresidir.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek türünden şikayetçiyseniz Ataşehir böcek ilaçlama servisini arayarak, müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

 

 

Related Posts

İzmir Böcek İlaçlama

admin2 | Mart 29, 2018 | 0

Böcek ve fare ilaçlama uygulamaları günümüzde birçok kişi ve kurum tarafından sıklıkla tercih edilen bir işlemdir. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte gerek kişisel, gerekse toplumsal alanlarımız içinde fare ve…

Beşiktaş Böcek İlaçlama

admin | Ocak 31, 2018 | 0

Böcek ilaçlama günümüzde en fazla ihtiyaç duyulan temizlik yöntemlerinden birisidir. Yaşam alanlarımızın sağlıklı ve steril kalabilmesi için bu uygulamalar oldukça önemlidir. Böcek ilaçlama çok çeşitli canlı türlerine karşı yapılmaktadır. Şehir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir