Ataşehir böcek ilaçlama

admin | Ocak 10, 2018 | 0 | Genel , slider

Ataşehir konumu itibarıyla günümüzün en çok tercih edilen yerleşkeleri arasındadır. Hızlı bir kentleşmeyle birlikte yaşam alanlarının sayısı artmıştır. Ataşehir böcek ilaçlama servisi bu alanlara giren tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı yıllardan beri en güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile mücadele etmektedir.

Böcekler kendilerine yeni barınma alanları bulma çabası sonucunda insanların kişisel veya toplumsal alanlarını tercih etmiştir. Bu alanlara giren böcekler maddi ve manevi birçok olumsuzluğu da beraberinde getirmiştir. Yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı virüs ve bakteriyi girdiği alanlar üzerine salya ve dışkı yolu ile bulaştıran böcek ve fareler insanlar üzerinde bulaşıcı ve ölümcül pek çok hastalığa sebebiyet verir.

Ataşehir böcek ilaçlama servisi olarak Aşık Veysel, Ataşehir Atatürk, Barbaros, Esatpaşa, Fetih, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, Mustafa Kemal, Örnek, Yeni Çamlıca, Yeni Sahra ve Yenişehir mahalleleridir.

Yaşam alanları içine girdiğinde hızlı bir şekilde üreyerek, istila haline dönüşen haşere çeşitleri hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, tarla faresi ve lağım faresidir.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek türünden şikayetçiyseniz Ataşehir böcek ilaçlama servisini arayarak, müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

 

 

Related Posts

Ataşehir ilaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 9, 2018 | 0

Ataşehir ilaçlama Fiyatları, kentsel dönüşümle birlikte hızla gelişen ve değişen Ataşehir'de çok sayıda iş merkezleri, alışveriş, eğlence ve kültür-sanat merkezleri bulunmaktadır. İstanbul'un diğer ilçelerinde olduğu gibi Ataşehir'de de çok sayıda…

Beylerbeyi Böcek İlaçlama

admin2 | Temmuz 6, 2018 | 0

Haşere ilaçlama yöntemleri doğru bir şekilde uygulandığında sonuç almak mümkündür. Ancak amatör uygulamalar haşereleri ortadan kaldırmadığı gibi bir de haşerelerin daha dayanıklı hale gelmesine katkıda bulunuyorlar. Çünkü bazı haşerelerin bünyeleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir