Ataşehir böcek ilaçlama

admin | Ocak 10, 2018 | 3 | Genel , slider

Ataşehir konumu itibarıyla günümüzün en çok tercih edilen yerleşkeleri arasındadır. Hızlı bir kentleşmeyle birlikte yaşam alanlarının sayısı artmıştır. Ataşehir böcek ilaçlama servisi bu alanlara giren tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı yıllardan beri en güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile mücadele etmektedir.

Böcekler kendilerine yeni barınma alanları bulma çabası sonucunda insanların kişisel veya toplumsal alanlarını tercih etmiştir. Bu alanlara giren böcekler maddi ve manevi birçok olumsuzluğu da beraberinde getirmiştir. Yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı virüs ve bakteriyi girdiği alanlar üzerine salya ve dışkı yolu ile bulaştıran böcek ve fareler insanlar üzerinde bulaşıcı ve ölümcül pek çok hastalığa sebebiyet verir.

Ataşehir böcek ilaçlama servisi olarak Aşık Veysel, Ataşehir Atatürk, Barbaros, Esatpaşa, Fetih, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, Mustafa Kemal, Örnek, Yeni Çamlıca, Yeni Sahra ve Yenişehir mahalleleridir.

Yaşam alanları içine girdiğinde hızlı bir şekilde üreyerek, istila haline dönüşen haşere çeşitleri hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, tarla faresi ve lağım faresidir.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek türünden şikayetçiyseniz Ataşehir böcek ilaçlama servisini arayarak, müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

 

 

Related Posts

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama Fiyatları

admin | Mart 23, 2019 | 2

Üsküdar böcek ilaçlama fiyatları, Üsküdar sakinlerinin haşere, böcek ve kemirgen türlerinden kaynaklanan problemlerin çözümü için hizmet vermekte olan servisimiz bünyesinde oldukça ekonomiktir. Üsküdar Böcek İlaçlama servisimiz, Birlik İlaçlama bünyesinde faaliyet…

sancaktepe-akpinar-bocek-ilaclama

Sancaktepe Akpınar Böcek İlaçlama

admin | Ocak 11, 2019 | 5

Böcek ilaçlama alanında uzmanlaşan profesyonel ilaçlama ekibiyle ve 7/24 görev başında olan müşteri temsilcileriyle ilaçlama uygulamaları gerçekleştiren Akpınar Sancaktepe Böcek İlaçlama firması; hizmet verdiği alanlarda ilk sırada adını duyurmaktadır. Sancaktepe böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

İstanbul Avrupa
0(212) 210 45 64

Kocaeli
0(262) 641 98 72

İzmir
0(232) 264 88 52

SON YAZILAR

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız

Çözüm Bu Değil

bize-ulas