İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 853 73 66
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Beylerbeyi Böcek İlaçlama

admin2 | Temmuz 6, 2018 | 0 | Genel

Haşere ilaçlama yöntemleri doğru bir şekilde uygulandığında sonuç almak mümkündür. Ancak amatör uygulamalar haşereleri ortadan kaldırmadığı gibi bir de haşerelerin daha dayanıklı hale gelmesine katkıda bulunuyorlar. Çünkü bazı haşerelerin bünyeleri fazla kuvvetlidir. Ucuz ilaçlar onlarda adeta bağışıklığa sebep oluyorlar. O nedenle doğru ve etkili ilaçlarlar haşere ilaçlama yapılmalıdır. İstanbul, İzmir ve Kocaeli’de yıllardır ilaçlama işlemlerini başarılı bir şekilde yürüten Birlik İlaçlama sadece tek bir telefon ile bulunduğunuz ortama gelerek ilaçlama yapıyor. İlaçlama gerçekleştirdiği iller dahilinde olan İstanbul’un güzide ilçelerinden Üsküdar’a bağlı Beylerbeyi böcek ilaçlama hizmetini Birlik İlaçlama’dan almaktadır.

Beylerbeyi Böcek İlaçlama Servisi

Beylerbeyi Böcek İlaçlama
Beylerbeyi Böcek İlaçlama

Haşereler türlerine göre değişirken genellikle verdikleri zararlar hem sağlık açısından hem de maddi açıdan vahim olmaktadır. Çoğu zaman görmezden gelinen bu haşereler ev ya da işyerlerini hızlı bir şekilde kuşattıklarında işler çok daha zora girer. Özellikle bazı işletmeler rutin olarak ilaçlama yaptırmalıdırlar. Alışveriş merkezleri, hastaneler, restoranlar bunlardan bazılarıdır. Yapılacak ilaçlama jel, kokulu, kokusuz, sıvı ve fare ilaçlama teknikleri ile olmaktadır. Hangi ilaçlama tekniğinin kullanılacağı haşere problemine göre farklılık gösterecektir. Önemli olan doğru yöntemle haşere sorunun ortadan kaldırılmasıdır.

Hamam böceği, fare gibi canlılar genellikle kanalizasyon gibi yerlerde dolaştıklarından evlere girdikleri takdirde oradaki mikrop ve bakterileri yaşam alanına taşımaktadırlar. Özellikle gıdalarla temasta oldukları takdirde gıda zehirlenmelerine neden olurlar. Akrep, çıyan, yılan gibi canlılar insanları sokmakta ve zehirlemektedirler. Zehirledikleri takdirde felce neden olabilmekle beraber ölüme varan sonuçlar ortaya çıkarabilirler. Bit, pire gibi haşereler ise zehirli kanı bir canlıdan diğerine taşıyarak asalak bir şekilde yaşarlar. Evde evcil bir hayvan besleniyorsa mutlak suretle düzenli olarak ilaçlama yapılması gerekir.

İstanbul’da, tıpkı İzmir ve Kocaeli’de olduğu gibi ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde yürüten Birlik İlaçlama sadece tek bir telefon ile bulunduğunuz ilçe ve semte gelerek ilaçlama işlemini gerçekleştirmektedir. İlçeler kapsamında Üsküdar’da Beylerbeyi böcek ilaçlama servisi olarak bölgenin sakinlerine hizmet veriyor, kaliteli ilaçlarıyla, alanında deneyimli ilaçlama personeli ile başarılı bir şekilde ilaçlamayı gerçekleştiriyor. Siz de haşerelerle karşı karşıya kalmış ve ne yapacağınızı bilmez bir haldeyseniz hemen Birlik İlaçlama‘yı arayın, haşerelerden kesin bir şekilde kurtulun.

Related Posts

karafatma-bocegi-nasıl-yok-edilir

Karafatma Böceği Nasıl Yok Edilir?

admin2 | Ekim 15, 2018 | 0

Karaböcekgiller familyasına dahil olan bu haşere türü, siyah ve mat bir kabuk rengine sahiptir. Bu görünüşü nedeniyle çoğunlukla doğu hamam böceği ile karıştırılmaktadır. Karakter olarak da hamam böceği familyasıyla benzerlikler…

Dükkan İlaçlama

admin2 | Ekim 8, 2018 | 0

Ev ve iş yerlerinde karşılaşılan haşerelere karşı en hızlı şekilde önlem alınması sağlık açısından ciddi bir zorunluluktur. Çünkü, insanların vakit geçirdiği ve temasta bulunduğu alanlarda haşere varlığı; ölüme götürecek sonuçlara…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir