Böcek İlaçlama

admin | Mayıs 7, 2015 | 0 | Genel

Sağlıklı alanlarda yaşamak için böceklerden kurtulun. Bunun için de kaliteli böcek ilaçlama hizmeti almanız gerekmektedir. Şirketimizin sağladığı kaliteli hizmetlerle, böceklerden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

İlaçlama yapmak kadar, doğru ilaçlama yapmanın önemi de büyüktür. Zira yanlış uygulamalar, sağlığınıza zarar verebilir. Aynı zamanda haşere türlerini de kontrolü altına alamaz. Amatör kişiler, böceklerin yuvalarını ve türlerini teşhis edemezler. Zira bazı böcek türleri, fiziksel açıdan birbirlerine benzemektedir. Onları teşhis etmek profesyonellik gerektirmektedir. Ancak üzerlerinde etki edecek olan ilaç ve yöntem farklılık gösterebilmektedir. Doğru böcek ilacı ile profesyonellerden hizmet almalısınız.

Şirketimizin personelleri, özel eğitim almış olan kişilerdir. Aldıkları özel eğitimlerle hangi böcek türü üzerinde, hangi ilaçla işlem yapacaklarını bilebilirler. Personellerimiz, ziraat mühendislerimizin kontrolünden geçen Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla işlem yaparlar.

Etkili İlaçlarla İlaçladığımız Böcekler

Kalorifer böceği, çıyan, tatarcık, tahtakurdu, gümüş böceği, pire, halı böceği, kakalak, sivrisinek, yılan, akar, teşbih böceği, karınca, hamam böceği, sinek, mite, güve, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, akrep, lağım faresi, tahtakurusu, salyangoz, kırkayak, uyuz böceği, çekirge, yaban arısı, ev faresi, kulağakaçan böceği, bit, örümcek.

İlaçlama Hangi Mevsimde Yapılmaktadır?

Yılın her mevsiminde böcek ilaçlama işlemi yapılabilir. Doğada yaşayan ve yaşam alanlarımızı istila eden birçok haşere türü bulunmaktadır. Bunlar üreme dönemlerine göre yaşam alanlarınızı yılın her döneminde rahatsız edebilir. Fakat yaz aylarında şirketimiz, daha yoğun olarak haşere ile mücadele etmektedir. Birçok böceğin üreme dönemi, ilkbahar aylarıdır Ayrıca zararlı canlılar, yuvalarını sıcak ve rutubetli alanlarda kurmayı tercih ederler.

Açık alanlarda sıcak mevsimlerde daha sık vakit geçiren insanlar, böcek istilalarına ve saldırılarına maruz kalabilirler. Bazı böcek türleri, ısırabilir ve zehirlidir. 7/24 servislerimizden destek sağlayarak, böceklerin sizlere zarar vermesine engel olabilirsiniz.

Sancaktepe’nin tüm semtlerine ekonomik böcek ilaçlama hizmeti sunarak, ilçe halkının memnuniyetini sağlamaya çalışmaktayız. Bize ulaşarak, dilediğiniz her saate randevu alabilirsiniz.

Related Posts

İzmir Böcek İlaçlama

admin2 | Mart 29, 2018 | 0

Böcek ve fare ilaçlama uygulamaları günümüzde birçok kişi ve kurum tarafından sıklıkla tercih edilen bir işlemdir. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte gerek kişisel, gerekse toplumsal alanlarımız içinde fare ve…

Beşiktaş Böcek İlaçlama

admin | Ocak 31, 2018 | 0

Böcek ilaçlama günümüzde en fazla ihtiyaç duyulan temizlik yöntemlerinden birisidir. Yaşam alanlarımızın sağlıklı ve steril kalabilmesi için bu uygulamalar oldukça önemlidir. Böcek ilaçlama çok çeşitli canlı türlerine karşı yapılmaktadır. Şehir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir