Böcek İlaçlama

admin | Mayıs 7, 2015 | 0 | Genel

Sağlıklı alanlarda yaşamak için böceklerden kurtulun. Bunun için de kaliteli böcek ilaçlama hizmeti almanız gerekmektedir. Şirketimizin sağladığı kaliteli hizmetlerle, böceklerden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

İlaçlama yapmak kadar, doğru ilaçlama yapmanın önemi de büyüktür. Zira yanlış uygulamalar, sağlığınıza zarar verebilir. Aynı zamanda haşere türlerini de kontrolü altına alamaz. Amatör kişiler, böceklerin yuvalarını ve türlerini teşhis edemezler. Zira bazı böcek türleri, fiziksel açıdan birbirlerine benzemektedir. Onları teşhis etmek profesyonellik gerektirmektedir. Ancak üzerlerinde etki edecek olan ilaç ve yöntem farklılık gösterebilmektedir. Doğru böcek ilacı ile profesyonellerden hizmet almalısınız.

Şirketimizin personelleri, özel eğitim almış olan kişilerdir. Aldıkları özel eğitimlerle hangi böcek türü üzerinde, hangi ilaçla işlem yapacaklarını bilebilirler. Personellerimiz, ziraat mühendislerimizin kontrolünden geçen Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla işlem yaparlar.

Etkili İlaçlarla İlaçladığımız Böcekler

Kalorifer böceği, çıyan, tatarcık, tahtakurdu, gümüş böceği, pire, halı böceği, kakalak, sivrisinek, yılan, akar, teşbih böceği, karınca, hamam böceği, sinek, mite, güve, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, akrep, lağım faresi, tahtakurusu, salyangoz, kırkayak, uyuz böceği, çekirge, yaban arısı, ev faresi, kulağakaçan böceği, bit, örümcek.

İlaçlama Hangi Mevsimde Yapılmaktadır?

Yılın her mevsiminde böcek ilaçlama işlemi yapılabilir. Doğada yaşayan ve yaşam alanlarımızı istila eden birçok haşere türü bulunmaktadır. Bunlar üreme dönemlerine göre yaşam alanlarınızı yılın her döneminde rahatsız edebilir. Fakat yaz aylarında şirketimiz, daha yoğun olarak haşere ile mücadele etmektedir. Birçok böceğin üreme dönemi, ilkbahar aylarıdır Ayrıca zararlı canlılar, yuvalarını sıcak ve rutubetli alanlarda kurmayı tercih ederler.

Açık alanlarda sıcak mevsimlerde daha sık vakit geçiren insanlar, böcek istilalarına ve saldırılarına maruz kalabilirler. Bazı böcek türleri, ısırabilir ve zehirlidir. 7/24 servislerimizden destek sağlayarak, böceklerin sizlere zarar vermesine engel olabilirsiniz.

Sancaktepe’nin tüm semtlerine ekonomik böcek ilaçlama hizmeti sunarak, ilçe halkının memnuniyetini sağlamaya çalışmaktayız. Bize ulaşarak, dilediğiniz her saate randevu alabilirsiniz.

Related Posts

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama Fiyatları

admin | Mart 23, 2019 | 2

Üsküdar böcek ilaçlama fiyatları, Üsküdar sakinlerinin haşere, böcek ve kemirgen türlerinden kaynaklanan problemlerin çözümü için hizmet vermekte olan servisimiz bünyesinde oldukça ekonomiktir. Üsküdar Böcek İlaçlama servisimiz, Birlik İlaçlama bünyesinde faaliyet…

sancaktepe-akpinar-bocek-ilaclama

Sancaktepe Akpınar Böcek İlaçlama

admin | Ocak 11, 2019 | 5

Böcek ilaçlama alanında uzmanlaşan profesyonel ilaçlama ekibiyle ve 7/24 görev başında olan müşteri temsilcileriyle ilaçlama uygulamaları gerçekleştiren Akpınar Sancaktepe Böcek İlaçlama firması; hizmet verdiği alanlarda ilk sırada adını duyurmaktadır. Sancaktepe böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

İstanbul Avrupa
0(212) 210 45 64

Kocaeli
0(262) 641 98 72

İzmir
0(232) 264 88 52

SON YAZILAR

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız

Çözüm Bu Değil

bize-ulas