Böceklerden kurtulmak sandığınız kadar zor değil

admin | Eylül 23, 2017 | 0 | Genel

Haşere ile mücadele zordur. Özellikle büyük boyutlu olan türlerle…  Birçok insan böceklerin görüntüsünden rahatsızlık duyar, fakat asıl tehlikenin farkına varamazlar. Dünya üzerinde en fazla tür sayısına sahip böcekler, her bölgeye farklı türlerini dağıtmıştır. Devasa şeklinde büyük olan ve insanlarla en ufak bir temasta dahi bulunan bazı böcek türlerinin zararı ani ölümle bile sonuçlanabilir.
Karadul örümceği, Çinli kuş örümceği, kahverengi inziva örümceği, Şili örümceği, redback örümceği, altı gözlü kum örümceği, hobo örümceği ve  Sidney huni örümceği en tehlikeli ve ölümcül olan böcek çeşitleridir. Yaşam alanlarımız içinde bu böceklere karşı ufak önlemler almak asla tehdit unsurunu ortadan kaldırmaya yetmez. Öyle ki önlem için bu böcek türlerinin herhangi biriyle karşılaşmayı beklemekte çok büyük zaman ve daha fazla maddi kayıplara neden olacaktır.
Şehir hayatı, yeşil alanların tahrip edilip sürekli gelişen kentleşme süreciyle beraber aslında böceklerin yaşam alanlarına girilmiş, dolayısıyla onlarda bizlerin yaşam alanlarına sızmıştır. Bu sayede insanlar üzerinde her türlü farklı zararlara neden olan böcekler ve kemirgenler dışkıları ve salyalarıyla gezdikleri ortamlardan aldıkları ve taşıdıkları bakterileri evlerimize, mutfaklarımıza hatta birebir temas ettiğimiz kaşık, çatallarımıza kadar bulaştırır. Büyük ölçüde enfeksiyon riski oluşturan bu durumun üstesinde yalnızca böcek ilaçlama hizmeti alarak gelinebilir. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan birçok insanın hem doğal yaşama alışkın olmaması, hem de iş, aile hayatı ve stresle mücadeleleri sonrasında böcek ilaçlama hizmetlerine fazlasıyla ihtiyaç doğmuştur. Özellikle İstanbul ilaçlama sektöründe şuan çok fazla olanak sağlar.
Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı güvenilir firmalar aracılığıyla bu hizmetten yararlanmak günümüzde oldukça basittir. Profesyonel bir ekibin şikayetçi olunan bölgeye gelip alan araştırması  ve keşfi sonrasında çıkan sonuçlara göre uygulama için planlama başlatılır. Böcek türü çeşidi belirlenip, o böcek türünün miktarı gözlemlenir. Ardından hangi tür ilaçlamanın haşereleri tamamen ortadan kaldırılacağına karar verilip, uygulamaya geçilir. İlaçlama hizmeti alan kişi veya kurumlar tarafından gayet basit olan bu işlemden sonra ortada herhangi bir şikayet kalmayacaktır. Burada her daim dezenfekte edilmiş olan bir ortam için en önemli husus ise uygulamanın devamlılığını sağlamaktır.

Related Posts

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama Fiyatları

admin | Mart 23, 2019 | 3

Üsküdar böcek ilaçlama fiyatları, Üsküdar sakinlerinin haşere, böcek ve kemirgen türlerinden kaynaklanan problemlerin çözümü için hizmet vermekte olan servisimiz bünyesinde oldukça ekonomiktir. Üsküdar Böcek İlaçlama servisimiz, Birlik İlaçlama bünyesinde faaliyet…

sancaktepe-akpinar-bocek-ilaclama

Sancaktepe Akpınar Böcek İlaçlama

admin | Ocak 11, 2019 | 6

Böcek ilaçlama alanında uzmanlaşan profesyonel ilaçlama ekibiyle ve 7/24 görev başında olan müşteri temsilcileriyle ilaçlama uygulamaları gerçekleştiren Akpınar Sancaktepe Böcek İlaçlama firması; hizmet verdiği alanlarda ilk sırada adını duyurmaktadır. Sancaktepe böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

İstanbul Avrupa
0(212) 210 45 64

Kocaeli
0(262) 641 98 72

İzmir
0(232) 264 88 52

SON YAZILAR

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız

Çözüm Bu Değil

bize-ulas