Çekmeköy Böcek İlaçlama

admin | Haziran 3, 2015 | 0 | Genel

Böcek ve farelerden profesyonel çözümlerle kurtulmanızı sağlayan Çekmeköy böcek ilaçlama servisimiz, gece gündüz hizmetinizdedir. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen firmamız, birçok şubesiyle görev başındadır. Hesaplı ilaçlama fiyatlarımız ve garantili hizmetimiz, haşere ve fare sorunlarına en kısa zamanda çözüm sunmaktadır.

İstanbul Çekmeköy böcek ilaçlama ekiplerimiz alanında uzman olup haşere sorunu yaşanan alana en kısa zamanda ulaşmaktadır. Son teknoloji ilaçlama ekipmanlarımız ve TSE onaylı ilaçlarımız haşerelerin yuva oluşturduğu tüm alanlarda etki sağlamaktadır. Sıvı ve jel ilaçlama uygulamalarımız, Sağlık Bakanlığı tarafından gereken onay ve belgelere sahiptir. Firmamız daima korsan ve kalitesiz ilaçlama firmalarının karşısında yer almaktadır.

Haşere ve farelerin insanları ısırması sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Humma, sıtma, verem, veba, tifüs, dizanteri, cilt hastalığı, hepatit, astım gibi hastalıklara neden olan bu canlılar, yaşam sürdüğümüz alanlardan daima uzak tutulmalıdır. Fare ve böcekler gezindikleri alana mikroorganizmalarını bırakırlar. Bu gibi sorunların bilincinde olan ilaçlama ekiplerimiz, ilaçlama uygulamalarıyla beraber dezenfekte işlemini de gerçekleştirir.

Yaşam Alanlarımızda En Çok Görülen Haşere Ve Fare Türleri;

  • Sinek, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, uyuz böceği, sıçan, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi

Böcek ilaçlama Çekmeköy hizmetimiz kesintisiz olarak sürmektedir. Müşteri temsilcilerimize günün 24 saati haftanın 7 günü ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 

 

Related Posts

Ataşehir ilaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 9, 2018 | 0

Ataşehir ilaçlama Fiyatları, kentsel dönüşümle birlikte hızla gelişen ve değişen Ataşehir'de çok sayıda iş merkezleri, alışveriş, eğlence ve kültür-sanat merkezleri bulunmaktadır. İstanbul'un diğer ilçelerinde olduğu gibi Ataşehir'de de çok sayıda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir