Dükkan İlaçlama

admin | Ekim 8, 2018 | 0 | Genel

Ev ve iş yerlerinde karşılaşılan haşerelere karşı en hızlı şekilde önlem alınması sağlık açısından ciddi bir zorunluluktur. Çünkü, insanların vakit geçirdiği ve temasta bulunduğu alanlarda haşere varlığı; ölüme götürecek sonuçlara yol açan bir tehdit unsurudur. Haşereler, taşıdıkları bakteri ve mikroplarla da, sahip oldukları zehirle de bizler için tehlike teşkil etmektedir. Bu durumla başa çıkmak için insanlar ilkel mücadele yöntemlerine başvurmaktadır. Ancak bu yöntemler durumu daha da kötü hale sokabilmektedir. Örneğin, kullanılan tarım ilaçları zehirlenmelere yol açmakta, hazır satılan ilaçlar ve evde yapılan doğal ilaçlar ise haşerelere etki etmemekte; hatta onları beslemektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına direkt olarak profesyonel destek düşünülmeli ve dükkan ilaçlama seçenekleri gözden geçirilmelidir.

Dükkan İlaçlama Neden Gereklidir?

Haşereler, doğum esnasında annelerinden aldıkları ve sonradan dolaştıkları pis yerlerden edindikleri çok sayıda bakteri ve mikropla yaşarlar. Bu pislikleri ve dışkılarını dolaştıkları yerlere bırakarak bakteriyel alanların oluşumuna öncülük ederler. Bu durum;

  • Çalışanların, işletme sahibinin ve gelen müşterilerin sağlığına olumsuz etki eder. Temas ettiğiniz alanlardan geçen haşerenin pislikleri eliniz yoluyla vücudunuza dahil olur. Bu durum direncinizi düşürüp basit gribal enfeksiyonlar geçirmenize de sebep olabilir, ciddi immün rahatsızlıklara da. Hatta; astım, dizanteri, veba, kolera gibi çok ciddi hastalıklara dahi sebep oldukları görülmüştür.
  • Alerjik bünyelerde, ortamdan geçen bir haşerenin havaya bıraktığı partiküller ve virüsler, solunum yoluyla bile ciddi problemlere yol açar. Örneğin, dükkanınıza gelen bir müşteri bu şekilde hastalık kapabilir. Bunlar bile dükkan ilaçlama için başlı başına yeterli sebeplerdir.
  • Haşereler dükkanınızdaki ürünleri tahrip ederek satılamaz hale getirebilir. Bu size maddi kayıp olarak dönecektir. Örneğin kemirgen zararlılar ürünlerin ambalajını bozarak ve dışkılayarak, böcekler ise üzerinde gezinerek tehdit oluşturur.
  • Dükkanınızda müşteri varken ortaya çıkan bir haşere, hem mevcut müşteriyi; hem de bu müşterinin bu olayı duyurmasıyla potansiyel müşterileri kaybetmenize yol açar.

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına, henüz yol yakınken önlem amaçlı ilaçlama uygulamaları gerçekleştirmeniz sizin yararınıza olacaktır. Düzenli aralıklarla yapılacak  dükkan ilaçlama uygulamaları kesin olarak dükkanınızı korur ve uzun süre haşere problemiyle uğraşmamış olursunuz. Konu hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilirsiniz.

Related Posts

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama Fiyatları

admin | Mart 23, 2019 | 2

Üsküdar böcek ilaçlama fiyatları, Üsküdar sakinlerinin haşere, böcek ve kemirgen türlerinden kaynaklanan problemlerin çözümü için hizmet vermekte olan servisimiz bünyesinde oldukça ekonomiktir. Üsküdar Böcek İlaçlama servisimiz, Birlik İlaçlama bünyesinde faaliyet…

sancaktepe-akpinar-bocek-ilaclama

Sancaktepe Akpınar Böcek İlaçlama

admin | Ocak 11, 2019 | 5

Böcek ilaçlama alanında uzmanlaşan profesyonel ilaçlama ekibiyle ve 7/24 görev başında olan müşteri temsilcileriyle ilaçlama uygulamaları gerçekleştiren Akpınar Sancaktepe Böcek İlaçlama firması; hizmet verdiği alanlarda ilk sırada adını duyurmaktadır. Sancaktepe böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

İstanbul Avrupa
0(212) 210 45 64

Kocaeli
0(262) 641 98 72

İzmir
0(232) 264 88 52

SON YAZILAR

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız

Çözüm Bu Değil

bize-ulas