İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 853 73 66
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Esenyurt Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 23, 2018 | 0 | Genel

Haşere ilaçlamada en yeni, en doğru teknikler kullanan Birlik İlaçlama Kocaeli, İzmir ve İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine verdiği hizmetlerle böcek ve haşere sorununa son veriyor. Yılların deneyimli firması, haşere türü ne olursa olsun en etkili ilaçları kullanarak sizi bu sıkıntıdan kurtarıyor. İstanbul’un en büyük ilçelerinden Esenyurt böcek ilaçlama hizmetini Esenyurt ilçe ve çevre semt sakinlerine ulaştıran Birlik İlaçlama, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile haşere sorununu kökünden çözümektedir.

Esenyurt Böcek İlaçlama Servisi

istanbul böcek ilaçlama
Esenyurt Böcek İlaçlama

İlaçlama işlemi kokulu, kokusuz, jel, sıvı ve fare ilaçlama şeklinde gerçekleştirilmektedir. Hangi tekniğin uygulanacağı haşere sorununa göre farklılık gösterecektir. Haşereler eğer ilaçlama ile tedbir alınmazsa pek çok hastalığa kapı açarlar. Bunlar arasında tifo, tifüs, veba, dizanteri, astım, bronşit, deri hastalıkları ve solunum yolu enfeksiyonları gibi hastalıklar haşereler ile bulaşmaktadır. Evde küçük çocuk ya da yaşlı insanlar varsa ve bağışıklık sistemleri zayıfsa bu hastalıklara kapılmaları çok daha kolay olacaktır.

Haşerelerin türlerine göre verdikleri zararlar başkadır. Mesela hamam böceği ya da fareler genellikle mutfağa dadnırlar ve gıdalara salgı bulaştırarak gıda zehirlenmelerine neden olurlar. Tahta kurusu güve gibi haşereler ise evdeki eşyalara zarar verirler ve ortamdaki hijyeni bozarlar. Akrep, kırkayak ve çıyan gibi haşereler ise zehirlemeleri ile bilinirler. Nem ve sıcağı seven bu canlılara karşı özellikle yaz aylarında daha da dikkat etmek gerekir. Çıyan solması dahilinde felce neden olurken akrep sokması dahilinde kişinin ölümüne neden olabilir.

Haşere ilaçlama ev, okul, hastane, iş yeri, plaza, alışveriş merkezi, kamu ve özel binalar, fabrikalar, park, bahçe ve piknik alanlarına rahatlıkla yapılmaktadır. Her nereye ilaçlama yapılacak olursa olsun önemli olan doğru tekniklerle Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla bu işlemin gerçekleştirilmesidir. Eğitimli ve tam donanımlı personeli ile Birlik İlaçlama tek bir telefon ile İstanbul’un tüm semt ve mahallelerine ilaçlama hizmetini garantili bir şekilde vermektedir. Esenyurt böcek ilaçlama hizmetinden sadece bir telefon ile yararlanabilirsiniz. Birlik İlaçlama çağrı merkezini arayarak aklınıza takılan soruları sorabilir ve bulunduğunuz yeri kapsamlı bir şekilde ilaçlatabilirsiniz.

Related Posts

inonu-bocek-ilaclama

İnönü Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 6, 2018 | 0

Haşere istilasına maruz kalan evler, hijyen açısından ciddi bir tehditle karşı karşıya kalmaktadır. Haşerelerin taşıdığı zararlı mikroorganizmalar günlük kullanım alanlarına bulaştığı an insan sağlığını tehdit etmektedir. Taşıdıkları milyonlarca mikrop ve…

sarigazi-akrep-ilaclama

Sarıgazi Akrep İlaçlama

admin2 | Ekim 24, 2018 | 0

Akrep problemi; hemen hemen her yerde görülmekle birlikte, çoğunlukla nemli ve rutubetli bölgelerde görülmektedir. Sarıgazi bölgesi de akrep varlığının yoğun olduğu ve akrep ilaçlama faaliyetlerinin yürütüldüğü bölgelerden biridir. Akrep, mücadelesi zor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir