Esenyurt Böcek İlaçlama

admin | Haziran 23, 2018 | 2 | Genel

Haşere ilaçlamada en yeni, en doğru teknikler kullanan Birlik İlaçlama Kocaeli, İzmir ve İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine verdiği hizmetlerle böcek ve haşere sorununa son veriyor. Yılların deneyimli firması, haşere türü ne olursa olsun en etkili ilaçları kullanarak sizi bu sıkıntıdan kurtarıyor. İstanbul’un en büyük ilçelerinden Esenyurt böcek ilaçlama hizmetini Esenyurt ilçe ve çevre semt sakinlerine ulaştıran Birlik İlaçlama, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile haşere sorununu kökünden çözümektedir.

Esenyurt Böcek İlaçlama Servisi

istanbul böcek ilaçlama
Esenyurt Böcek İlaçlama

İlaçlama işlemi kokulu, kokusuz, jel, sıvı ve fare ilaçlama şeklinde gerçekleştirilmektedir. Hangi tekniğin uygulanacağı haşere sorununa göre farklılık gösterecektir. Haşereler eğer ilaçlama ile tedbir alınmazsa pek çok hastalığa kapı açarlar. Bunlar arasında tifo, tifüs, veba, dizanteri, astım, bronşit, deri hastalıkları ve solunum yolu enfeksiyonları gibi hastalıklar haşereler ile bulaşmaktadır. Evde küçük çocuk ya da yaşlı insanlar varsa ve bağışıklık sistemleri zayıfsa bu hastalıklara kapılmaları çok daha kolay olacaktır.

Haşerelerin türlerine göre verdikleri zararlar başkadır. Mesela hamam böceği ya da fareler genellikle mutfağa dadnırlar ve gıdalara salgı bulaştırarak gıda zehirlenmelerine neden olurlar. Tahta kurusu güve gibi haşereler ise evdeki eşyalara zarar verirler ve ortamdaki hijyeni bozarlar. Akrep, kırkayak ve çıyan gibi haşereler ise zehirlemeleri ile bilinirler. Nem ve sıcağı seven bu canlılara karşı özellikle yaz aylarında daha da dikkat etmek gerekir. Çıyan solması dahilinde felce neden olurken akrep sokması dahilinde kişinin ölümüne neden olabilir.

Haşere ilaçlama ev, okul, hastane, iş yeri, plaza, alışveriş merkezi, kamu ve özel binalar, fabrikalar, park, bahçe ve piknik alanlarına rahatlıkla yapılmaktadır. Her nereye ilaçlama yapılacak olursa olsun önemli olan doğru tekniklerle Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla bu işlemin gerçekleştirilmesidir. Eğitimli ve tam donanımlı personeli ile Birlik İlaçlama tek bir telefon ile İstanbul’un tüm semt ve mahallelerine ilaçlama hizmetini garantili bir şekilde vermektedir. Esenyurt böcek ilaçlama hizmetinden sadece bir telefon ile yararlanabilirsiniz. Birlik İlaçlama çağrı merkezini arayarak aklınıza takılan soruları sorabilir ve bulunduğunuz yeri kapsamlı bir şekilde ilaçlatabilirsiniz.

Related Posts

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama Fiyatları

admin | Mart 23, 2019 | 3

Üsküdar böcek ilaçlama fiyatları, Üsküdar sakinlerinin haşere, böcek ve kemirgen türlerinden kaynaklanan problemlerin çözümü için hizmet vermekte olan servisimiz bünyesinde oldukça ekonomiktir. Üsküdar Böcek İlaçlama servisimiz, Birlik İlaçlama bünyesinde faaliyet…

sancaktepe-akpinar-bocek-ilaclama

Sancaktepe Akpınar Böcek İlaçlama

admin | Ocak 11, 2019 | 6

Böcek ilaçlama alanında uzmanlaşan profesyonel ilaçlama ekibiyle ve 7/24 görev başında olan müşteri temsilcileriyle ilaçlama uygulamaları gerçekleştiren Akpınar Sancaktepe Böcek İlaçlama firması; hizmet verdiği alanlarda ilk sırada adını duyurmaktadır. Sancaktepe böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

İstanbul Avrupa
0(212) 210 45 64

Kocaeli
0(262) 641 98 72

İzmir
0(232) 264 88 52

SON YAZILAR

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız

Çözüm Bu Değil

bize-ulas