Ev İlaçlama

admin | Nisan 29, 2015 | 0 | Genel

 

Böcekler yaşam alanlarımızın birçok yerinde görülen canlılardır. Sıcak ve yiyeceklerin bulunduğu alanlar böceklerin en çok ilgisini çeken ortamlardır. Bu aşamada evlerimiz haşere türleri için en uygun ortamı oluşturmaktadır. Kapalı alanlarda hızla çoğalan haşere türlerine karşı gereken önlemlerin doğru zaman içiresinde alınması oldukça önemlidir. Ev ilaçlama uygulamaları haşere türlerine karşı koruma sağlayan önemli işlemlerdir.

Haşereler Evlerimize Nasıl Ulaşır?

Haşere ve fare türleri yapıları gereği küçük alanlardan geçiş sağlayarak gezinebilirler. Evlerimizin içinde yer alan kapı altı boşluklarından dahi kolayca geçen bu canlılar eşyaların arasına gizlenerek yaşayabilirler. Özellikle yaz aylarında açık bırakılan balkon kapıları ve camlar haşerelerin evlerimize en çok giriş sağladığı yerlerdir. Sancaktepe ev ilaçlama uygulamalarımız eşyalarınız ve sağlığınız zarar görmeden haşerelerden kurtulmanızı sağlamaktadır. Sağlık Bakanlığınca onaylı uygulamalarımız haşereler ile mücadelede daima başarıya ulaşmaktadır.

Zararlı Haşere ve Fare Türleri;

Alman hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği

Ev ilaçlaması ve İlaçlama Yöntemleri

Ev ilaçlama uygulamalarında ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğüne ve haşere yoğunluğuna bağlı olarak seçilen çeşitli ilaçlama yöntemleri bulunmaktadır. Böylece en kısa sürede haşerelere etki sağlayacak ilaçlama planı belirlenmektedir. Haşerelerden kurtulmak için ilaçlama servislerimize 7 gün 24 saat ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Unutmamalısınız ki haşerelerin bulunduğu alanlar daima sağlıksız olup hastalıklara davetiye çıkarmaktadır.

 

Related Posts

Ataşehir ilaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 9, 2018 | 0

Ataşehir ilaçlama Fiyatları, kentsel dönüşümle birlikte hızla gelişen ve değişen Ataşehir'de çok sayıda iş merkezleri, alışveriş, eğlence ve kültür-sanat merkezleri bulunmaktadır. İstanbul'un diğer ilçelerinde olduğu gibi Ataşehir'de de çok sayıda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir