İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 853 73 66
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ev İlaçlama

admin | Nisan 29, 2015 | 0 | Genel

 

Böcekler yaşam alanlarımızın birçok yerinde görülen canlılardır. Sıcak ve yiyeceklerin bulunduğu alanlar böceklerin en çok ilgisini çeken ortamlardır. Bu aşamada evlerimiz haşere türleri için en uygun ortamı oluşturmaktadır. Kapalı alanlarda hızla çoğalan haşere türlerine karşı gereken önlemlerin doğru zaman içiresinde alınması oldukça önemlidir. Ev ilaçlama uygulamaları haşere türlerine karşı koruma sağlayan önemli işlemlerdir.

Haşereler Evlerimize Nasıl Ulaşır?

Haşere ve fare türleri yapıları gereği küçük alanlardan geçiş sağlayarak gezinebilirler. Evlerimizin içinde yer alan kapı altı boşluklarından dahi kolayca geçen bu canlılar eşyaların arasına gizlenerek yaşayabilirler. Özellikle yaz aylarında açık bırakılan balkon kapıları ve camlar haşerelerin evlerimize en çok giriş sağladığı yerlerdir. Sancaktepe ev ilaçlama uygulamalarımız eşyalarınız ve sağlığınız zarar görmeden haşerelerden kurtulmanızı sağlamaktadır. Sağlık Bakanlığınca onaylı uygulamalarımız haşereler ile mücadelede daima başarıya ulaşmaktadır.

Zararlı Haşere ve Fare Türleri;

Alman hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği

Ev ilaçlaması ve İlaçlama Yöntemleri

Ev ilaçlama uygulamalarında ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğüne ve haşere yoğunluğuna bağlı olarak seçilen çeşitli ilaçlama yöntemleri bulunmaktadır. Böylece en kısa sürede haşerelere etki sağlayacak ilaçlama planı belirlenmektedir. Haşerelerden kurtulmak için ilaçlama servislerimize 7 gün 24 saat ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Unutmamalısınız ki haşerelerin bulunduğu alanlar daima sağlıksız olup hastalıklara davetiye çıkarmaktadır.

 

Related Posts

sancaktepe-akpinar-bocek-ilaclama

Sancaktepe Akpınar Böcek İlaçlama

admin2 | Ocak 11, 2019 | 0

Böcek ilaçlama alanında uzmanlaşan profesyonel ilaçlama ekibiyle ve 7/24 görev başında olan müşteri temsilcileriyle ilaçlama uygulamaları gerçekleştiren Akpınar Sancaktepe Böcek İlaçlama firması; hizmet verdiği alanlarda ilk sırada adını duyurmaktadır. Sancaktepe böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir