Evdeki Böcekten Kurtulmanın Yolları Nelerdir ?

admin | Ağustos 21, 2015 | 0 | Genel

Evdeki haşereler sokaklarda, bahçelerde gördüğümüz haşerelerden bizlere daha çok huzursuzluk vermektedir. Üstelik sağlığımız üzerinde de çok fazla olumsuz etkiye sahip olan haşereler, bitkiler ve hayvanlar üzerinde de maddi zararlara yol açmaktadır. Bu nedenle de onlardan bir an önce kurtulmak gerekir. Peki evdeki böcekten kurtulmanın yolları nelerdir ve haşerelerin evimize girmemesi için ne gibi önlemler alınabilir?

 

  • Yapılması gereken en önemli öncelik evin temizliğine oldukça dikkat etmektir. Çünkü temizliğine dikkat edilmeyen evlerde genellikle haşereler çok hızlı çoğalır.
  • Ayakkabılarımızla evlerimizin içine girmemeli, balkonda ve banyoda farklı terlikler kullanmalıyız. Çünkü bahçelerde binlerce böcek yumurtası bulunmaktadır ve ayakkabılarımıza yapışmaktadır. Onları evlerimize taşımanın en kolay yolu da ayakkabılarla evin içinde gezinmektir.
  • Evinizdeki en küçük haşerenin bile yok edilmesi, başka haşerelerin evinize girmesini engellemektedir. Bu nedenle gerek karınca gerek pire gibi en minik haşerelerden bile kurtulmanız, diğer haşerelerin evinizi ziyaretini kesecektir.
  • Evinizde düzenli olarak böcek ilaçlaması yaptırmak aynı zamanda da apartmanların ortak kullanım alanlarında ve yeşil alanlarda bahçe ilaçlaması yaptırmak haşere faaliyetlerini tamamen yok edecek, evinizde sizleri huzura kavuşturacaktır.

Sancaktepe Böcek İlaçlama olarak sizlere sunduğumuz en garantili ilaçlama yöntemleri ile en kaliteli ilaçları birleştirerek sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Hem çağrı merkezlerimiz üzerinden hem de ilaçlama talep formlarımız üzerinden bizlere her an her semtimizden ulaşabilirsiniz.

Related Posts

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama Fiyatları

admin | Mart 23, 2019 | 2

Üsküdar böcek ilaçlama fiyatları, Üsküdar sakinlerinin haşere, böcek ve kemirgen türlerinden kaynaklanan problemlerin çözümü için hizmet vermekte olan servisimiz bünyesinde oldukça ekonomiktir. Üsküdar Böcek İlaçlama servisimiz, Birlik İlaçlama bünyesinde faaliyet…

sancaktepe-akpinar-bocek-ilaclama

Sancaktepe Akpınar Böcek İlaçlama

admin | Ocak 11, 2019 | 5

Böcek ilaçlama alanında uzmanlaşan profesyonel ilaçlama ekibiyle ve 7/24 görev başında olan müşteri temsilcileriyle ilaçlama uygulamaları gerçekleştiren Akpınar Sancaktepe Böcek İlaçlama firması; hizmet verdiği alanlarda ilk sırada adını duyurmaktadır. Sancaktepe böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

İstanbul Avrupa
0(212) 210 45 64

Kocaeli
0(262) 641 98 72

İzmir
0(232) 264 88 52

SON YAZILAR

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız

Çözüm Bu Değil

bize-ulas