Eyüp Sultan Mahallesi Böcek İlaçlama

admin | Mart 16, 2015 | 0 | Genel

Sancaktepe ilçesinde bulunan Eyüp Sultan’ da böcek ilaçlama hizmeti sunan firmamızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz.  İnsanlara hastalık bulaştırma özelliğine sahip olan böceklerden mümkün olan en kısa zamanda kurtulmak gerekmektedir. Eyüp Sultan böcek mahallesi böcek ilaçlama servislerimiz, farelerle de mücadele etmektedir.

Haşereler Neden Zararlıdır?

Haşereler yüzyıllardır insanlarla beraber yaşamış canlılardır. Doğada var olan, en büyük nüfus yoğunluğuna sahip olmaktadırlar. Her alanda insanların karşısına çıkabilmekte ve rahatsızlık verebilmektedir. Görüntü kirliliği yaratmasının yanı sıra, hastalık taşımaktadırlar. Çünkü bu zararlı canlılar bakteri yuvalarında yaşamakta ve aynı zamanda yaşadıkları alanlardaki virüsleri bizim kişisel alanlarımıza sokmaktadır. Bakteriyel özelliklere sahip olan virüsler bilindiği gibi insanların hastalıklara karşı olan dirençlerini düşürmektedir.  Sağlıklı bir yaşam sürmek için, bulunduğumuz alanlara zararlı mikroorganizmaları sokan canlılardan en kısa sürede kurtulmak gerekmektedir.  Bu işlemi gerçekleştirirken sağlığımıza daha da zarar vermemek için Sağlık Bakanlığı ruhsatlı firmalarla anlaşmak gerekir.

İnsan Sağlığına Zarar Veren ve Kontrol Altına Aldığımız Haşere Türleri

Kene, kırkayak,  gümüş böceği, pire, çekirge, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği,  fare, güve, tahtakurusu, yılan, akrep, hamam böceği, örümcek, Alman/ oryantal hamam böceği,  yılan, fındık- çatı- ev- lağım faresi, bit,  tesbih böceği.

Daha birçok fare ve haşere ile mücadele eden Eyüp Sultan böcek ilaçlama hizmetleri, kontrol sağlarken birtakım güvenilir yöntemlere başvurmaktadır.  Kullandığı yöntemler, kapsamlı olarak gerçekleştirdiği işlemlerin yapıldığı alana göre farklılık göstermektedir. Örneğin; iç mekânlarda kokusuz ve jel, dış mekanlarda ise sıvı ve kokulu yöntemleri tercih etmektedir.

Günün her saati, ekonomik fiyatlarla müşterilerine hizmet sağlayan Eyüp Sultan böcek ilaçlama servisleri böceklerden en kısa sürede kurtulmanızı sağlamakta

 

 

Related Posts

Ataşehir ilaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 9, 2018 | 0

Ataşehir ilaçlama Fiyatları, kentsel dönüşümle birlikte hızla gelişen ve değişen Ataşehir'de çok sayıda iş merkezleri, alışveriş, eğlence ve kültür-sanat merkezleri bulunmaktadır. İstanbul'un diğer ilçelerinde olduğu gibi Ataşehir'de de çok sayıda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir