Gümüş böceği ilaçlama

admin | Aralık 9, 2017 | 0 | Genel

Gümüş böcekleri insanlara doğrudan zarar vermeyen fakat yaşam alanlarına sızdığında birçok olumsuzluğu da beraberinde getiren haşere çeşididir.  Genellikle mutfak, dolap içleri, kiler, banyo, bodrum ve çatı katlarında barınır. Karton, koli, kitap, duvar kağıdı, tahıl ve kumaşlarla beslenir. Dışarıdan insanların yaşam alanlarına genellikle koli, kutu, karton ve kitapların içinde sızar. Sancaktepe böcek ilaçlama firması yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için diğer tüm haşere çeşitleri gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir.
Dişi bir gümüş böceği günde 200 adet yumurta bırakır. Yumurtaların kabuğundan çıkıp bir yetişkin halini alması ise 4 aylık bir süre zarfında gerçekleşir. Hızlıca yumurta bırakma özelliğine sahip olmasının yanı sıra hızlı hareket özelliğinden ötürü girdiği ortam içinde rahatlıkla yer değiştirebilir. Zor yaşam koşullarına karşı oldukça dayanıklı olan gümüş böceği, 10 ay süre beslenmeden yaşayabilir. 10, 12 mm uzunluğunda ve beyaz renkli olan bu canlılar karanlığı sever. Ortalama yaşam süreleri 1 ve 3 yıl arasında değişir. Bu durum ortam koşullarına göre 8 yıla da ulaşabilir. Gümüş böceklerinin yaklaşık 300 milyon yıldır var oldukları biliniyor.
Gümüş böceği ilaçlama uygulaması son derece titizlik isteyen bir işlemdir. İlaçlama firması seçilirken dikkat edilmesi bazı hususlar vardır. Bunların en başında geleni ise firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olması gerektiğidir. Sancaktepe böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Sancaktepe böcek ilaçlama firmasına bağlı uzman ilaçlama ekibinin şikayetçi olunan alanın büyüklüğünü ve böceğin ilaca karşı olan direncinin tespit edilmesinin ardından gümüş böceği ilaçlama uygulamasına geçilir.
Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde bu canlı türü ile ilgili sorun yaşıyorsanız Sancaktepe böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden gümüş böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Related Posts

Ataşehir ilaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 9, 2018 | 0

Ataşehir ilaçlama Fiyatları, kentsel dönüşümle birlikte hızla gelişen ve değişen Ataşehir'de çok sayıda iş merkezleri, alışveriş, eğlence ve kültür-sanat merkezleri bulunmaktadır. İstanbul'un diğer ilçelerinde olduğu gibi Ataşehir'de de çok sayıda…

Beylerbeyi Böcek İlaçlama

admin2 | Temmuz 6, 2018 | 0

Haşere ilaçlama yöntemleri doğru bir şekilde uygulandığında sonuç almak mümkündür. Ancak amatör uygulamalar haşereleri ortadan kaldırmadığı gibi bir de haşerelerin daha dayanıklı hale gelmesine katkıda bulunuyorlar. Çünkü bazı haşerelerin bünyeleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir