Hamam Böceği İlaçlama

admin | Nisan 23, 2015 | 0 | Genel

Bulaşıcı hastalıkların yayılmasında etkin rol oynayan böcekler, şirketimizce yapılan hamam böceği ilaçlama işlemleri ile kontrol altına alınmaktadır. Etkili ilaçlarla kontrol altına aldığımız böcekler, birçok alanda yuva yapabilmektedir. Sancaktepe hamam böceği ilaçlama servislerimiz, birçok alanda işlem yapmaktadır. Servislerimiz, halk sağlığını korumaktadır. Bunun için açık ve kapalı alanlarda, kalıcı tekniklerle işlem yapmaktayız.

Servislerimiz ilçenin bütün semtlerine aynı kalitede, en iyi hizmeti vermektedir. Çamlık, Sarıgazi, Yenidoğan, Samandıra semtlerinde en iyi hizmeti vermekteyiz. Hamam böceği ile mücadele ederken, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktayız.

Hamam böceği ilaçlaması nasıl yapılır?

Hamam böceği ilacı olarak, profesyonellerimiz jel ilaç kullanmaktadır. Jel ilaçlarımız, uygulama yapılacak olan alana göre farklı teknik ve yöntemlerle uygulanabilir. Yöntemlerimiz, hamam böcekleri üzerinde kalıcı sonuçlar sağlamaktadır. Yoğunluklarına göre böcekler üzerinde kokulu ya da kokusuz olarak kullandığımız ilaçlar, kalıcıdır.

Kokulu ilaçlar uygulanırken, dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Uzman personellerimiz, sizleri bu konuda uyaracakladır.

Kokusuz ilaçlarımız da etkilidir. Ancak daha az yoğunluğun olduğu alanlarda uygulanır. Müşterilerimizin en çok tercih ettiği yöntemdir. Kullanışlıdır. İşlem sırasında alanı terk etmek durumunda kalmazsınız.

Bireysel Olarak Mücadele Edilir mi?

Bireysel olarak yapılacak işlemler, hamam böceği ile mücadele ederken başarılı sonuçlar sağlamamaktadır. Bu böcekler çok dayanıklıdır. Su altında bile uzun süre boğulmadan yaşabilirler. Ayrıca kafası kopsa bile ölmez. Birkaç gün yaşamaya devam eder. Bu yüzden kafasına vurmanız ve ezmeniz onları öldürmek için yeterli değildir. Ayrıca alanda tek bir böceği öldürmeniz, hiçbir sonuç vermeyecektir. Bu haşereler, koloni halinde yaşarlar. Alanda yüzlercesi bulunmaktadır. Ancak geceleri aktif olduğu için gündüzleri insanlara görünmezler.

Hamam Böceğinin Zararları

Gece de, gündüzde taşıdıkları bakterilerle insanların sağlığını bozan hamam böceği ile profesyonel şekilde mücadele etmek gerekmektedir. Hamam böceğinin zararı, en çok çocuklara dokunmaktadır. Çocukların bulunduğu alanlarda böceklerin olması, sağlıksız ortamlar yaratacağı gibi çocukların gelişmesini de etkileyecektir.

Hamam böceği ilaçlama şirketleri arasında en iyi hizmeti veren Küçükçekmece hamam böceği ilaçlama firmamız, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumaktadır. Ekonomik fiyatlarla ilçe genelinde hizmet vermekteyiz. 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Related Posts

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama Fiyatları

admin | Mart 23, 2019 | 2

Üsküdar böcek ilaçlama fiyatları, Üsküdar sakinlerinin haşere, böcek ve kemirgen türlerinden kaynaklanan problemlerin çözümü için hizmet vermekte olan servisimiz bünyesinde oldukça ekonomiktir. Üsküdar Böcek İlaçlama servisimiz, Birlik İlaçlama bünyesinde faaliyet…

sancaktepe-akpinar-bocek-ilaclama

Sancaktepe Akpınar Böcek İlaçlama

admin | Ocak 11, 2019 | 5

Böcek ilaçlama alanında uzmanlaşan profesyonel ilaçlama ekibiyle ve 7/24 görev başında olan müşteri temsilcileriyle ilaçlama uygulamaları gerçekleştiren Akpınar Sancaktepe Böcek İlaçlama firması; hizmet verdiği alanlarda ilk sırada adını duyurmaktadır. Sancaktepe böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

İstanbul Avrupa
0(212) 210 45 64

Kocaeli
0(262) 641 98 72

İzmir
0(232) 264 88 52

SON YAZILAR

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız

Çözüm Bu Değil

bize-ulas