İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 853 73 66
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Hamam Böceği İlaçlama

admin | Nisan 23, 2015 | 0 | Genel

Bulaşıcı hastalıkların yayılmasında etkin rol oynayan böcekler, şirketimizce yapılan hamam böceği ilaçlama işlemleri ile kontrol altına alınmaktadır. Etkili ilaçlarla kontrol altına aldığımız böcekler, birçok alanda yuva yapabilmektedir. Sancaktepe hamam böceği ilaçlama servislerimiz, birçok alanda işlem yapmaktadır. Servislerimiz, halk sağlığını korumaktadır. Bunun için açık ve kapalı alanlarda, kalıcı tekniklerle işlem yapmaktayız.

Servislerimiz ilçenin bütün semtlerine aynı kalitede, en iyi hizmeti vermektedir. Çamlık, Sarıgazi, Yenidoğan, Samandıra semtlerinde en iyi hizmeti vermekteyiz. Hamam böceği ile mücadele ederken, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktayız.

Hamam böceği ilaçlaması nasıl yapılır?

Hamam böceği ilacı olarak, profesyonellerimiz jel ilaç kullanmaktadır. Jel ilaçlarımız, uygulama yapılacak olan alana göre farklı teknik ve yöntemlerle uygulanabilir. Yöntemlerimiz, hamam böcekleri üzerinde kalıcı sonuçlar sağlamaktadır. Yoğunluklarına göre böcekler üzerinde kokulu ya da kokusuz olarak kullandığımız ilaçlar, kalıcıdır.

Kokulu ilaçlar uygulanırken, dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Uzman personellerimiz, sizleri bu konuda uyaracakladır.

Kokusuz ilaçlarımız da etkilidir. Ancak daha az yoğunluğun olduğu alanlarda uygulanır. Müşterilerimizin en çok tercih ettiği yöntemdir. Kullanışlıdır. İşlem sırasında alanı terk etmek durumunda kalmazsınız.

Bireysel Olarak Mücadele Edilir mi?

Bireysel olarak yapılacak işlemler, hamam böceği ile mücadele ederken başarılı sonuçlar sağlamamaktadır. Bu böcekler çok dayanıklıdır. Su altında bile uzun süre boğulmadan yaşabilirler. Ayrıca kafası kopsa bile ölmez. Birkaç gün yaşamaya devam eder. Bu yüzden kafasına vurmanız ve ezmeniz onları öldürmek için yeterli değildir. Ayrıca alanda tek bir böceği öldürmeniz, hiçbir sonuç vermeyecektir. Bu haşereler, koloni halinde yaşarlar. Alanda yüzlercesi bulunmaktadır. Ancak geceleri aktif olduğu için gündüzleri insanlara görünmezler.

Hamam Böceğinin Zararları

Gece de, gündüzde taşıdıkları bakterilerle insanların sağlığını bozan hamam böceği ile profesyonel şekilde mücadele etmek gerekmektedir. Hamam böceğinin zararı, en çok çocuklara dokunmaktadır. Çocukların bulunduğu alanlarda böceklerin olması, sağlıksız ortamlar yaratacağı gibi çocukların gelişmesini de etkileyecektir.

Hamam böceği ilaçlama şirketleri arasında en iyi hizmeti veren Küçükçekmece hamam böceği ilaçlama firmamız, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumaktadır. Ekonomik fiyatlarla ilçe genelinde hizmet vermekteyiz. 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Related Posts

inonu-bocek-ilaclama

İnönü Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 6, 2018 | 0

Haşere istilasına maruz kalan evler, hijyen açısından ciddi bir tehditle karşı karşıya kalmaktadır. Haşerelerin taşıdığı zararlı mikroorganizmalar günlük kullanım alanlarına bulaştığı an insan sağlığını tehdit etmektedir. Taşıdıkları milyonlarca mikrop ve…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir