İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 853 73 66
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İnönü Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 6, 2018 | 0 | Genel

Haşere istilasına maruz kalan evler, hijyen açısından ciddi bir tehditle karşı karşıya kalmaktadır. Haşerelerin taşıdığı zararlı mikroorganizmalar günlük kullanım alanlarına bulaştığı an insan sağlığını tehdit etmektedir. Taşıdıkları milyonlarca mikrop ve bakteriyi dolaştıkları alanlara bırakan haşereler; insanları astım, verem, sıtma, dizanteri, veba gibi çok ciddi hastalığın riski altında bırakmaktadır. Bu zararlıların insan yaşam alanlarından uzaklaştırılması için uygulanan yöntemler, profesyonel ve bilinçli kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu nedenle İnönü böcek ilaçlama servisi gibi prestijli ilaçlama firmalarıyla çalışmak, haşere sorununa kesin bir çözüm getirebilmek adına atılacak en önemli adımdır.

İnönü Böcek İlaçlama Firması

Böcek ilaçlama firmaları arasında en iyi ilaçlama şirketi olarak adını duyuran firmamız; merdiven altı çalışan firmalara karşı devlet desteğiyle hizmet sağlamaktadır. Piyasadaki prestijli firmalar arasında zirvede yer alan İnönü böcek ilaçlama servisi; Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı içeriğe sahip ilaçlarla çalışmakta olup Dünya Sağlık Örgütü’nün ilkelerine uygun ilaçlama yöntemleriyle hizmet vermektedir. İlaçlama hizmeti sunulan alanlar konut gibi özel alanların yanında iş yeri, dükkan, iş hanı, şirket, mağaza, restoran, okul, hastane, toplu taşıma araçları, bağ, bahçe, park gibi açık ve kapalı tüm kamu alanlarını kapsamaktadır.

Haşere İlaçlama Neden Önemli?

Haşereler, hijyenin eksik olduğu her alanda bulunurlar ancak, temiz ortamlara da girerek buradaki hijyeni ortadan kaldırabilirler. Dolayısıyla bakteriyel alanlar insan sağlığını doğrudan olumsuz etkileyecektir. Özellikle de bağışıklık sistemini çökerten bir hastalığı olanlar, yaşlılar ve çocuklar ciddi tehdit altındadır. Bu nedenle, haşere oluşumu görülen alanlarda da, haşere olma ihtimalinde de vakit kaybetmeden ilaçlama yaptırmak gerekmektedir. Özellikle bahçe ve bodrum katında bulunan evler, bahçesinde yüksek otlar ve binaya bitişik ağaç olan binalar; park ve bahçe yakınlarında yer alan yerleşim yerleri bu konuda daha çok risk altındadır. Haşerelerin türüne ve cinsine göre farklılık gösteren bazı özellikleri vardır. İnönü böcek ilaçlama ekiplerimiz; buna göre hazırlanan özel ilaçlar ve ilaçlama uygulamalarıyla her haşere türü için kesin ve etkili çözümler sunmaktadır. Böcek ilaçlama servisleri arasında en uygun böcek ilaçlama fiyatlarını talep eden firmamızın ilaçlama hizmetleri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Related Posts

sarigazi-akrep-ilaclama

Sarıgazi Akrep İlaçlama

admin2 | Ekim 24, 2018 | 0

Akrep problemi; hemen hemen her yerde görülmekle birlikte, çoğunlukla nemli ve rutubetli bölgelerde görülmektedir. Sarıgazi bölgesi de akrep varlığının yoğun olduğu ve akrep ilaçlama faaliyetlerinin yürütüldüğü bölgelerden biridir. Akrep, mücadelesi zor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir