İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 853 73 66
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İşyeri Hamam Böceği İlaçlama

admin2 | Temmuz 3, 2018 | 0 | Genel

İşyerleri evlerimizden sonra en çok vakit geçirdiğimiz yerlerdir. Buralarda hijyen sağlamak ise son derece önemlidir. Çünkü buraya girecek haşereler tıpkı evimizde olduğu gibi sağlığımızı tehdit etmektedirler. Haşereler ile bulaşan pek çok ciddi hastalık vardır. Bunlar bulaştığı andan itibaren büyük ve sancılı bir dönem başlar. O nedenle en baştan ilaçlama yaptırarak bu uzun ve sancılı dönem daha başlamadan bu zararlı canlılardan kurtulabilirsiniz. İşyeri hamam böceği ilaçlama işlemi alanında uzman bir ilaçlama firmasına yaptırırsanız olumlu bir sonuç alırsınız. Kocaeli, İzmir ve İstanbul’da Birlik İlaçlama yaptığı çalışmalarla haşereleri ortadan kaldırmaktadır.

İşyeri Hamam Böceği İlaçlama Servisi

İşyeri Hamam Böceği İlaçlama
İşyeri Hamam Böceği İlaçlama

İşyerleri çok çeşitlidir. Kimisi çok geniş kimisi küçük, kimisinin bodrumu var kimisinin katları ve terası. işyeri durumunuz ne olursa olsun mutlaka hijyenik tutmalısınız. Haşereler ise siz daha farkında olmadan bulunduğunuz platformu sarabilir. Zararlı haşereler arasında; hamam böceği, fare, akrep, pire, bit, çıyan, kene, sıçan, çıyan, tesbih böceği, danaburnu, yılan, solucan, arı, çekirge, siyah sinek, sivri sinek ve türevleri vardır. Haşereleri ortadan kaldırmak için kullanılacak ilaçlama teknikleri ise sıvı, jel, kokulu, kokusuz ve fare ilaçlama şeklindedir. Hangi tekniğin uygulanacağı haşere sorununa göre değişiklik gösterebilir. Önemli olan kaliteli hizmet anlayışı ile garantili ilaçlama yapılmasıdır.

Haşerelerle bireysel mücadeleye girmek fayda etmeyecektir. Eskiden kullanılan sprey ve tabletler sadece bir yere kadar size yardımcı olur. Kalıcı çözüm için ilaçlama mutlaka yapılmalıdır. Birlik İlaçlama uzman ekipleri, ilaçlama konusunda son derece deneyimli ve donanımlıdırlar. İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin tüm ilçelerinde, her mahallesinde ilaçlama işlemini gerçekleştirmektedirler. İşyeri gibi ev, okul, fabrika, hastane, restoran, yemekhane, kafe, özel ve kamu binaları, park, bahçe ve piknik alanları da ilaçlanmaktadır. Kısaca haşere sorununun görüldüğü her yerde ilaçlama işlemi yapılmakta ve bu zararlı canlılar ortadan kaldırılmaktadır. Birlik İlaçlama, en son kullanılan ilaç teknikleri ve etkili ilaçları ile işyerinizi, evinizi ve yaşam alanlarınızı temizliyor, size rahat bir nefes aldırıyor. Siz de işyeri hamam böceği ilaçlama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız sadece tek bir telefon etmeniz yeterli olacaktır.

Related Posts

karafatma-bocegi-nasıl-yok-edilir

Karafatma Böceği Nasıl Yok Edilir?

admin2 | Ekim 15, 2018 | 0

Karaböcekgiller familyasına dahil olan bu haşere türü, siyah ve mat bir kabuk rengine sahiptir. Bu görünüşü nedeniyle çoğunlukla doğu hamam böceği ile karıştırılmaktadır. Karakter olarak da hamam böceği familyasıyla benzerlikler…

Dükkan İlaçlama

admin2 | Ekim 8, 2018 | 0

Ev ve iş yerlerinde karşılaşılan haşerelere karşı en hızlı şekilde önlem alınması sağlık açısından ciddi bir zorunluluktur. Çünkü, insanların vakit geçirdiği ve temasta bulunduğu alanlarda haşere varlığı; ölüme götürecek sonuçlara…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir