Kakalak böceği ilaçlama

admin | Aralık 1, 2017 | 0 | Genel

Hamam böceklerinin bir başka türü olan kakalak böcekleri, insanların yaşam alanlarına girdiğinde son derece zararlı canlılardır. Sancaktepe böcek ilaçlama firması olarak yıllardır son derece titizlikle yürüttüğümüz kakalak böceği ilaçlama uygulaması faaliyetine devam etmekteyiz. Dünya üzerinde en çok üreme yapan böcekler arasında yer alan kakalak böceği pis ortamlarda yaşar. Yediğini besinlerin de pis olması nedeniyle insanların yaşam alanlarına girdiğinde çok sayıda maddi manevi olumsuzluğa neden olur. Besinlerin üzerine salya ve dışkı yoluyla bulaştırdığı virüsler insan üzerinde; dizanteri, astım, verem, gıda zehirlenmesi, antrax, mantar, hepatit ve alerjik hastalıklara neden olur. Bu rahatsızlıklar kalıcı ve bulaşıcı etki yarattığı gibi ölümcül sonuçlara da neden olabilir.
Genellikle nemli ve sıcak bölgelerde barınan kakalak böcekleri ev ortamında mutfak ve banyo gibi alanları tercih eder. Tamir olmayan kanalizasyon ve su boruları, parke ve duvar üzerindeki çatlaklar, kırık ve çıkıklar kakalak böceklerinin sıklıkla tercih ettiği alanlar arasında yer alır. 30 gün boyunca aç ve susuz kalabildiği gibi aynı zamanda kafası koptuğunda 1 hafta boyunca hayatını sürdürür. Vücutlarının dışındaki kabuğu nedeniyle kolayca ölmez. Yaşam alanlarınız içinde herhangi bir kakalak böceği ile karşılaştığınızda profesyonel hizmet veren firmalar tarafından kakalak böceği ilaçlama uygulaması almalısınız. Bu en hızlı ve etkili çözümü sunacaktır. Halk arasında hamam böceği, karafatma ve kalorifer böceği olarak da bilinen kakalak böcekleri evrim geçirmemiş nadir canlılar arasındadır.
Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip olan Sancaktepe böcek ilaçlama firması TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvan çeşitlerine karşı zararsız ilaçlar kullanmaktadır. İlaçlama yapacak olan ekibimizin alana gelip büyüklüğünü ve böceğin direncini tespit etmesinin ardından işleme geçilir. Kakalak böceği ilaçlama uygulaması sonrasında şikayetçi olunan alanda herhangi bir problem kalmayacaktır. Yaşam alanlarınızın daima kakalak böceğine karşı sterilize edilmiş halde kalması amacıyla düzenli periyotlar halinde ilaçlamanın devamlılığı şarttır.
Sizde yaşam alanlarınız içerisinde kakalak böceği ile sorun yaşıyorsanız Sancakttepe böcek ilaçlama firmamızı arayarak, 7/24 faaliyette olan müşteri hizmetlerimizden kakalak böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Related Posts

İzmir Böcek İlaçlama

admin2 | Mart 29, 2018 | 0

Böcek ve fare ilaçlama uygulamaları günümüzde birçok kişi ve kurum tarafından sıklıkla tercih edilen bir işlemdir. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte gerek kişisel, gerekse toplumsal alanlarımız içinde fare ve…

Beşiktaş Böcek İlaçlama

admin | Ocak 31, 2018 | 0

Böcek ilaçlama günümüzde en fazla ihtiyaç duyulan temizlik yöntemlerinden birisidir. Yaşam alanlarımızın sağlıklı ve steril kalabilmesi için bu uygulamalar oldukça önemlidir. Böcek ilaçlama çok çeşitli canlı türlerine karşı yapılmaktadır. Şehir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir