Kalorifer Böceği İlaçlama

admin | Mayıs 23, 2015 | 1 | Genel

Koloni halinde yaşayan kalorifer böceği, girdiği bir alanı çok kısa bir zaman içerisinde istila edebilmektedir. Bu yüzden kalorifer böceği ilaçlama hizmeti vakit kaybetmeden alınmalı, böcekler kısa süre içerisinde kontrol altına alınmalıdır. Şirketimiz bu hizmeti birçok alanda 7/24 sağlamaktadır. Hizmetlerimiz kalorifer böceğinin bulunduğu alanlarda, Sağlık Bakanlığı izinli ilaçlarla yapılır.

Kalorifer Böceğinin Yaşam Alanları

Kalorifer böceği sıcak alanlarda yaşar. Rutubetli alanlar, yuvalarını kurdukları alanlardır. Besin bulmak için yaşam alanlarımızı istila eden böcekler, evlerimizin ve işyerlerimizin depo, kömürlük, havalandırma, tuvalet, banyo, mutfak gibi alanlarında bulunurlar. Kuytu köşe alanlara yuvalarını kurarak, yumurtalarını bırakırlar. Üremeleri sonucunda, bir günde yuvasına kapsül şeklinde yüz yumurta bırakabilirler. Özellikle bu alanlarda kalorifer böceği ile mücadele etmenin önemi büyüktür.

Alandaki kalorifer böceğinden kurtulmak için yumurtaları da tespit etmek ve ilaçlamak gerekmektedir. Uzmanlarımız bu işlemi başarı ile gerçekleştirmekte, böceğin yaşam alanlarımıza giriş noktalarını tespit etmekte ve garantili yöntemlerle ilaçlamaktadır. Yöntemlerimizde, en iyi ekipmanları ve en kaliteli kalorifer böceği ilacını kullanmaktayız.

Garantili yöntemlerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama

Kalorifer Böceği Nasıl Beslenir?

Kalorifer böceği beslenmesini, insanların bulunduğu alanlardan sağlar. İnsanların yediği ve yemediği her şeyi yiyebilir. İnsanların besin artıkları ile beslenebilir. Besinlerimizin bulunduğu alanlarda vakit geçirmelerinden dolayı, çeşitli sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olabilirler. Özellikle gıda zehirlenmeleri, bu böceklerin yaşam alanlarımızda bulunması durumundan ortaya çıkabilmektedir.

Yaşam alanlarınızda kalorifer böceği ilaçlama uygulaması, sağlığınızı korumak için gereklidir. Ekonomik koşullarda kalorifer böceğinden kurtulmak için şirketimizden 7/24 hizmet alabilirsiniz. Hizmetlerimizi Sancaktepe ilçesinin tüm semtlerinde ve İstanbul genelinde sürdürmekteyiz. İrtibat numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Related Posts

Ataşehir ilaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 9, 2018 | 0

Ataşehir ilaçlama Fiyatları, kentsel dönüşümle birlikte hızla gelişen ve değişen Ataşehir'de çok sayıda iş merkezleri, alışveriş, eğlence ve kültür-sanat merkezleri bulunmaktadır. İstanbul'un diğer ilçelerinde olduğu gibi Ataşehir'de de çok sayıda…

Beylerbeyi Böcek İlaçlama

admin2 | Temmuz 6, 2018 | 0

Haşere ilaçlama yöntemleri doğru bir şekilde uygulandığında sonuç almak mümkündür. Ancak amatör uygulamalar haşereleri ortadan kaldırmadığı gibi bir de haşerelerin daha dayanıklı hale gelmesine katkıda bulunuyorlar. Çünkü bazı haşerelerin bünyeleri…

1 thought on “Kalorifer Böceği İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir