İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 853 73 66
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kalorifer Böceği İlaçlama

admin | Mayıs 23, 2015 | 1 | Genel

Koloni halinde yaşayan kalorifer böceği, girdiği bir alanı çok kısa bir zaman içerisinde istila edebilmektedir. Bu yüzden kalorifer böceği ilaçlama hizmeti vakit kaybetmeden alınmalı, böcekler kısa süre içerisinde kontrol altına alınmalıdır. Şirketimiz bu hizmeti birçok alanda 7/24 sağlamaktadır. Hizmetlerimiz kalorifer böceğinin bulunduğu alanlarda, Sağlık Bakanlığı izinli ilaçlarla yapılır.

Kalorifer Böceğinin Yaşam Alanları

Kalorifer böceği sıcak alanlarda yaşar. Rutubetli alanlar, yuvalarını kurdukları alanlardır. Besin bulmak için yaşam alanlarımızı istila eden böcekler, evlerimizin ve işyerlerimizin depo, kömürlük, havalandırma, tuvalet, banyo, mutfak gibi alanlarında bulunurlar. Kuytu köşe alanlara yuvalarını kurarak, yumurtalarını bırakırlar. Üremeleri sonucunda, bir günde yuvasına kapsül şeklinde yüz yumurta bırakabilirler. Özellikle bu alanlarda kalorifer böceği ile mücadele etmenin önemi büyüktür.

Alandaki kalorifer böceğinden kurtulmak için yumurtaları da tespit etmek ve ilaçlamak gerekmektedir. Uzmanlarımız bu işlemi başarı ile gerçekleştirmekte, böceğin yaşam alanlarımıza giriş noktalarını tespit etmekte ve garantili yöntemlerle ilaçlamaktadır. Yöntemlerimizde, en iyi ekipmanları ve en kaliteli kalorifer böceği ilacını kullanmaktayız.

Garantili yöntemlerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama

Kalorifer Böceği Nasıl Beslenir?

Kalorifer böceği beslenmesini, insanların bulunduğu alanlardan sağlar. İnsanların yediği ve yemediği her şeyi yiyebilir. İnsanların besin artıkları ile beslenebilir. Besinlerimizin bulunduğu alanlarda vakit geçirmelerinden dolayı, çeşitli sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olabilirler. Özellikle gıda zehirlenmeleri, bu böceklerin yaşam alanlarımızda bulunması durumundan ortaya çıkabilmektedir.

Yaşam alanlarınızda kalorifer böceği ilaçlama uygulaması, sağlığınızı korumak için gereklidir. Ekonomik koşullarda kalorifer böceğinden kurtulmak için şirketimizden 7/24 hizmet alabilirsiniz. Hizmetlerimizi Sancaktepe ilçesinin tüm semtlerinde ve İstanbul genelinde sürdürmekteyiz. İrtibat numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Related Posts

inonu-bocek-ilaclama

İnönü Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 6, 2018 | 0

Haşere istilasına maruz kalan evler, hijyen açısından ciddi bir tehditle karşı karşıya kalmaktadır. Haşerelerin taşıdığı zararlı mikroorganizmalar günlük kullanım alanlarına bulaştığı an insan sağlığını tehdit etmektedir. Taşıdıkları milyonlarca mikrop ve…

1 thought on “Kalorifer Böceği İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir