Lağım faresi ilaçlama

admin | Aralık 16, 2017 | 0 | Genel

Sancaktepe böcek ilaçlama firması yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için yaşam alanlarına giren tüm zararlı böcek ve fare çeşitleriyle olduğu gibi lağım faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir. Kemirgenler arasında son derece tehlikeli canlılar arasında yer alan lağım faresinin kuyruğu hariç toplam uzunluğu 15 ve 25 cm arasındadır.
Dişi bir lağım faresi yılda ortalama olarak 2 ve 6 kez doğum yapar. Her doğumunda yaklaşık olarak 8, 9 lağım faresi dünyaya getirir. Yaşam alanlarınız içinde lağım faresi ile karşılaştığınızda sağlığınız için kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan ve zaman kaybetmeden istila haline dönüşmemesi için engel olmak gerekir. Farelerden kurtulmanın en etkili ve net sonucu profesyonel firmalardan lağım faresi ilaçlama uygulaması almaktır. Lağım faresi lağımlarda, binaların çatı ve bodrum katlarında, otoparklarda, kömürlüklerde, akarsu kenarlarında ve çöp yığınları içinde barınır. Kemirgen türler arasında en tehlikeli canlılar arasında yer alan lağım faresi üzerinde birçok mikrop ve virüs barındırır. 16 metre yükseklikten atlayarak istediği alana rahatlıkla ulaşabilen bu canlı 13 mm olan her alandan da geçebilir. Kişisel alanlar içine girdiğinde maddi ve manevi birçok olumsuzluğa neden olur. Genellikle kablo kemirdiği için yangın çıkarma ihtimali oldukça yüksektir.
İlaçlama uygulamalarında önemli olan firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olması gerektiğidir. Sancaktepe böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Bunun yanı sıra kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ilaçlama ekibinin şikayetçi olunan alana gelip, farenin böceğe karşı direncini ve alan büyüklüğünü tespit etmesinin ardından lağım faresi ilaçlama işlemine geçilir. İlaçlama işlemi sona erdikten sonra özellikle bir süre o alanda temizlik yapılmaması gerekir. Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız için lağım faresi sorunu yaşıyorsanız Sancaktepe böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, lağım faresi ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Related Posts

İzmir Böcek İlaçlama

admin2 | Mart 29, 2018 | 0

Böcek ve fare ilaçlama uygulamaları günümüzde birçok kişi ve kurum tarafından sıklıkla tercih edilen bir işlemdir. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte gerek kişisel, gerekse toplumsal alanlarımız içinde fare ve…

Beşiktaş Böcek İlaçlama

admin | Ocak 31, 2018 | 0

Böcek ilaçlama günümüzde en fazla ihtiyaç duyulan temizlik yöntemlerinden birisidir. Yaşam alanlarımızın sağlıklı ve steril kalabilmesi için bu uygulamalar oldukça önemlidir. Böcek ilaçlama çok çeşitli canlı türlerine karşı yapılmaktadır. Şehir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir