Lağım faresi ilaçlama

admin | Aralık 16, 2017 | 0 | Genel

Sancaktepe böcek ilaçlama firması yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için yaşam alanlarına giren tüm zararlı böcek ve fare çeşitleriyle olduğu gibi lağım faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir. Kemirgenler arasında son derece tehlikeli canlılar arasında yer alan lağım faresinin kuyruğu hariç toplam uzunluğu 15 ve 25 cm arasındadır.
Dişi bir lağım faresi yılda ortalama olarak 2 ve 6 kez doğum yapar. Her doğumunda yaklaşık olarak 8, 9 lağım faresi dünyaya getirir. Yaşam alanlarınız içinde lağım faresi ile karşılaştığınızda sağlığınız için kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan ve zaman kaybetmeden istila haline dönüşmemesi için engel olmak gerekir. Farelerden kurtulmanın en etkili ve net sonucu profesyonel firmalardan lağım faresi ilaçlama uygulaması almaktır. Lağım faresi lağımlarda, binaların çatı ve bodrum katlarında, otoparklarda, kömürlüklerde, akarsu kenarlarında ve çöp yığınları içinde barınır. Kemirgen türler arasında en tehlikeli canlılar arasında yer alan lağım faresi üzerinde birçok mikrop ve virüs barındırır. 16 metre yükseklikten atlayarak istediği alana rahatlıkla ulaşabilen bu canlı 13 mm olan her alandan da geçebilir. Kişisel alanlar içine girdiğinde maddi ve manevi birçok olumsuzluğa neden olur. Genellikle kablo kemirdiği için yangın çıkarma ihtimali oldukça yüksektir.
İlaçlama uygulamalarında önemli olan firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olması gerektiğidir. Sancaktepe böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Bunun yanı sıra kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ilaçlama ekibinin şikayetçi olunan alana gelip, farenin böceğe karşı direncini ve alan büyüklüğünü tespit etmesinin ardından lağım faresi ilaçlama işlemine geçilir. İlaçlama işlemi sona erdikten sonra özellikle bir süre o alanda temizlik yapılmaması gerekir. Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız için lağım faresi sorunu yaşıyorsanız Sancaktepe böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, lağım faresi ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Related Posts

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama Fiyatları

admin | Mart 23, 2019 | 3

Üsküdar böcek ilaçlama fiyatları, Üsküdar sakinlerinin haşere, böcek ve kemirgen türlerinden kaynaklanan problemlerin çözümü için hizmet vermekte olan servisimiz bünyesinde oldukça ekonomiktir. Üsküdar Böcek İlaçlama servisimiz, Birlik İlaçlama bünyesinde faaliyet…

sancaktepe-akpinar-bocek-ilaclama

Sancaktepe Akpınar Böcek İlaçlama

admin | Ocak 11, 2019 | 6

Böcek ilaçlama alanında uzmanlaşan profesyonel ilaçlama ekibiyle ve 7/24 görev başında olan müşteri temsilcileriyle ilaçlama uygulamaları gerçekleştiren Akpınar Sancaktepe Böcek İlaçlama firması; hizmet verdiği alanlarda ilk sırada adını duyurmaktadır. Sancaktepe böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

İstanbul Avrupa
0(212) 210 45 64

Kocaeli
0(262) 641 98 72

İzmir
0(232) 264 88 52

SON YAZILAR

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız

Çözüm Bu Değil

bize-ulas