Sancaktepe Osmangazi İlaçlama

admin | Ağustos 3, 2015 | 0 | Genel

İlaçlama firmalarının son yıllarda sayılarının bir hayli artmasının sebebi, ülkemizde bulunan haşerelerin tür ve sayılarında hızlı bir çeşitlilik ve artış olmasıdır. Bu nedenle de ilaçlama işlemleri önem kazanmış, haşerelere karşı büyük bir mücadele başlamıştır. Osmangazi İlaçlama olarak Sancaktepe’de halkımızın tüm haşere şikayetlerini en garantili sonuçlar sunarak yok etmekle kalmıyor, semtimizin her noktasında en etkili korumayı da sizlere sunuyoruz.

İlaçlama Yaptığımız Mekanlar

İlaçlama işlemlerimizi uyguladığımız alanlar, en küçük alandan en geniş alana kadar yapılabilmektedir. Özellikle evler, siteler, apartmanlar, apartman çatı katları, apartmanların bodrum katları, iş yerleri, iş hanları ve ofisleri, belediyelere tahsis olan binalar, adliyeler, okullar, hastaneler, sağlık ocakları, tıp merkezleri, alışveriş mağazaları, alışveriş merkezleri, restoranlar ve lokantalar, kafeler, fırınlar, marketler, depolar, toptan mağazacılık merkezleri, kütüphaneler, müzeler, camiler, tarihi binalar, spor salonları, eğlence merkezleri, toplu taşıma, özel araçlar, parklar, bahçeler, sokak ve mahalle araları gibi tüm mekanlar ilaçlama işlemlerimize tabii tutulmaktadır.

Saydığımız mekanlardaki tüm haşereleri en modern işlemlerle, tekniklerle yok etmekteyiz. En zararlı haşerelerden gözle görünmeyen haşerelere kadar etki eden ilaçlarımız, ziraat mühendislerimizin bilgi ve tecrübeleri ile, sık sık kontrol edilerek hazırlanmaktadır. Tüm ilaçlarımız Sağlık Bakanlığından onaylıdır. En kurumsal firma olarak tüm departmanlarımız sizlere en iyi hizmeti vermek için en iyi şekilde çalışmaktadır.

Sancaktepe Böcek İlaçlama servisi semtimizde de her zaman en güvenilir ve garantili sonuçları sağlamak adına özveriyle çalışmaktadır. Osmangazi’de en nitelikli böcek ilaçlaması hizmetlerini alabilmek için müşteri temsilcilerimize her zaman ulaşabilir, böcekler ve ilaçlanma işlemleri hakkında her sorunuzu bize iletebilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızda talep formlarımız da bulunmaktadır. Bu formları doldurabilir, bizlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Related Posts

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama Fiyatları

admin | Mart 23, 2019 | 2

Üsküdar böcek ilaçlama fiyatları, Üsküdar sakinlerinin haşere, böcek ve kemirgen türlerinden kaynaklanan problemlerin çözümü için hizmet vermekte olan servisimiz bünyesinde oldukça ekonomiktir. Üsküdar Böcek İlaçlama servisimiz, Birlik İlaçlama bünyesinde faaliyet…

sancaktepe-akpinar-bocek-ilaclama

Sancaktepe Akpınar Böcek İlaçlama

admin | Ocak 11, 2019 | 5

Böcek ilaçlama alanında uzmanlaşan profesyonel ilaçlama ekibiyle ve 7/24 görev başında olan müşteri temsilcileriyle ilaçlama uygulamaları gerçekleştiren Akpınar Sancaktepe Böcek İlaçlama firması; hizmet verdiği alanlarda ilk sırada adını duyurmaktadır. Sancaktepe böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

İstanbul Avrupa
0(212) 210 45 64

Kocaeli
0(262) 641 98 72

İzmir
0(232) 264 88 52

SON YAZILAR

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız

Çözüm Bu Değil

bize-ulas