Osmangazi İlaçlama

admin | Ağustos 3, 2015 | 0 | Genel

İlaçlama firmalarının son yıllarda sayılarının bir hayli artmasının sebebi, ülkemizde bulunan haşerelerin tür ve sayılarında hızlı bir çeşitlilik ve artış olmasıdır. Bu nedenle de ilaçlama işlemleri önem kazanmış, haşerelere karşı büyük bir mücadele başlamıştır. Osmangazi İlaçlama olarak Sancaktepe’de halkımızın tüm haşere şikayetlerini en garantili sonuçlar sunarak yok etmekle kalmıyor, semtimizin her noktasında en etkili korumayı da sizlere sunuyoruz.

İlaçlama Yaptığımız Mekanlar

İlaçlama işlemlerimizi uyguladığımız alanlar, en küçük alandan en geniş alana kadar yapılabilmektedir. Özellikle evler, siteler, apartmanlar, apartman çatı katları, apartmanların bodrum katları, iş yerleri, iş hanları ve ofisleri, belediyelere tahsis olan binalar, adliyeler, okullar, hastaneler, sağlık ocakları, tıp merkezleri, alışveriş mağazaları, alışveriş merkezleri, restoranlar ve lokantalar, kafeler, fırınlar, marketler, depolar, toptan mağazacılık merkezleri, kütüphaneler, müzeler, camiler, tarihi binalar, spor salonları, eğlence merkezleri, toplu taşıma, özel araçlar, parklar, bahçeler, sokak ve mahalle araları gibi tüm mekanlar ilaçlama işlemlerimize tabii tutulmaktadır.

Saydığımız mekanlardaki tüm haşereleri en modern işlemlerle, tekniklerle yok etmekteyiz. En zararlı haşerelerden gözle görünmeyen haşerelere kadar etki eden ilaçlarımız, ziraat mühendislerimizin bilgi ve tecrübeleri ile, sık sık kontrol edilerek hazırlanmaktadır. Tüm ilaçlarımız Sağlık Bakanlığından onaylıdır. En kurumsal firma olarak tüm departmanlarımız sizlere en iyi hizmeti vermek için en iyi şekilde çalışmaktadır.

Sancaktepe Böcek İlaçlama servisi semtimizde de her zaman en güvenilir ve garantili sonuçları sağlamak adına özveriyle çalışmaktadır. Osmangazi’de en nitelikli böcek ilaçlaması hizmetlerini alabilmek için müşteri temsilcilerimize her zaman ulaşabilir, böcekler ve ilaçlanma işlemleri hakkında her sorunuzu bize iletebilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızda talep formlarımız da bulunmaktadır. Bu formları doldurabilir, bizlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Related Posts

Ataşehir ilaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 9, 2018 | 0

Ataşehir ilaçlama Fiyatları, kentsel dönüşümle birlikte hızla gelişen ve değişen Ataşehir'de çok sayıda iş merkezleri, alışveriş, eğlence ve kültür-sanat merkezleri bulunmaktadır. İstanbul'un diğer ilçelerinde olduğu gibi Ataşehir'de de çok sayıda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir