Pire İlaçlama Nedir?

admin | Ağustos 26, 2016 | 0 | Genel

Pire ilaçlama nedir? Merak edildiği üzere pire ilaçlama dışarıdan çeşitli sebeplerden evimize gelerek hayat kalitemizi etkileyen bu canlıların yaşam alanlarımızdan arındırılma işlemine verilen addır. Bu arındırılma işleminin mutlaka profesyonel ekiplerce yapılması pire ilaçlama konusunda en önemli kuraldır. Dolayısıyla özellikle internete sıkça sorulan doğal yollarla pireden nasıl kurtulurum? Benzeri soruları ile pirelerden kurtulmayı ummak son derece saçmadır. Aslında böylesine önemli konularda internete itibar etmek son derece yanlış bir yöntemdir. Böcek ilaçlama firmamızın ilke olarak belirlediği ve her zaman baş tacı ettiği en önemli şey sağlıktır. Firmamızca sağlığın üzerinde hiçbir şey tutulmaz. Buradan hareketle sizlere her türlü böcek ilaçlama uygulamasında en kaliteli, en sağlıklı ve fiyat olarak en uygun hizmeti sunmaktadır.

Pire İlaçlama İşleminde Nelere Dikkat Edilir?

Pire İlaçlama İşleminde Nelere Dikkat Edilir? Konusu pire ilaçlama yaptırmayı düşünenler için merak konusudur. Bu merak aslında son derece haklı bir durumdur. Çünkü pire ilaçlama işlemi için kamuoyundaki genel algı zor olduğuna dairdir. Evet, Pire ilaçlama zor bir uygulamadır. Ancak profesyonel ekiplerce yapıldığında tamamen kurtulabilmek mümkündür. İşlemi gerçekleştirecek olan personelin dikkat etmesi gereken hususlar ise şöyledir:

  • Pireler gözle görülemeyecek kadar küçük canlılardır.
  • İlaçlama esnasından ilacın kokusunu aldıkları andan itibaren kaçmaya başlarlar.
  • Zıplayarak hareket eden pireler, çok hızlı hareket etmektedirler.
  • Hızlarından dolayı ilaçlayabilmek ciddi bir tecrübe ister. İşte bu aşamada personelin çok dikkatli olması gerekir.
  • Pire ilaçlama işlemi diğer böcek ilaçlama uygulamalarından çok çok farklıdır.
  • Pireler ilaçlanırken en etkili Böcek ilaçlama tekniği olan kokulu ilaçlama kullanılır.

Pire İlaçlama da Son Çare Buharlı İlaçlama

Teknolojinin gelişmesiyle beraber bu durum ilaçlama sektörüne de sirayet etmiştir. İlaçlama sektöründe özellikle geçmişte kullanılan eski yöntemlerin fayda vermediği aşikâr bir durumdur. Günümüzde ise hala bazı böcek türlerinin yok edilmesinde sıkıntılar yaşanmaktadır. Bunlardan bir tanesi de pirelerdir. Pire ilaçlama işleminde aşırı pire yoğunluğundan ve pirelerin bünyelerinin diğer böceklere oranla daha dayanıklı olmasından dolayı kokulu ilaçlama ile yapılan müdahale yeterli olamayabilir. Bu yüzden ilaçlama firmaları son çare olarak buharlı ilaçlama tekniğini tercih etmektedir. Buharlı ilaçlama tekniği pirelere karşı %100 olarak net ve kesin bir çözüm sağlar.  Firmamızı arayarak pire ilaçlama başta olmak üzere bütün haşere ve böcekler konusunda 7/24 ilaçlama talep etmeniz mümkündür. Firmamızın çağrı merkezi sizlere sadece ilaçlama değil danışmalık konularında da hizmet vermektedir.

Related Posts

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama Fiyatları

admin | Mart 23, 2019 | 2

Üsküdar böcek ilaçlama fiyatları, Üsküdar sakinlerinin haşere, böcek ve kemirgen türlerinden kaynaklanan problemlerin çözümü için hizmet vermekte olan servisimiz bünyesinde oldukça ekonomiktir. Üsküdar Böcek İlaçlama servisimiz, Birlik İlaçlama bünyesinde faaliyet…

sancaktepe-akpinar-bocek-ilaclama

Sancaktepe Akpınar Böcek İlaçlama

admin | Ocak 11, 2019 | 5

Böcek ilaçlama alanında uzmanlaşan profesyonel ilaçlama ekibiyle ve 7/24 görev başında olan müşteri temsilcileriyle ilaçlama uygulamaları gerçekleştiren Akpınar Sancaktepe Böcek İlaçlama firması; hizmet verdiği alanlarda ilk sırada adını duyurmaktadır. Sancaktepe böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

İstanbul Avrupa
0(212) 210 45 64

Kocaeli
0(262) 641 98 72

İzmir
0(232) 264 88 52

SON YAZILAR

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız

Çözüm Bu Değil

bize-ulas