PİRE İLAÇLAMA

pire-ilaclamaPire çeşitli türlere sahip olarak kişiden kişiye dahi kolayca yayılabilen canlı türleridir. Pire görülen alanların pire ilaçlama uygulamaları ile ilaçlanması oldukça önemlidir. Aksi durumlarda pire bulunduğu alan içerisinde yayılarak sorunun büyümesine neden olacaktır.

En Çok Görülen Pire Türleri;

  • Kedi piresi
  • Kuş piresi
  • İnsan piresi
  • Köpek piresi
  • Su piresi
  • Pamuk piresi
  • Toz piresi

Pireler genellikle bulundukları bölgeye göre isim almışlardır. Pire ilaçlama uygulamalarında pire türünün tespit edilmesi önemlidir. Firmamız ilaçlama öncesinde haşere kontrol işlemlerini gerçekleştirerek ortamda var olan haşere türünü tespit etmektedir. Böylelikle en etkili pire ilacı seçilerek kısa zamanda %100 başarı sağlamaktadır.

Pire ilaçlama Firmaları

Pire ilaçlama uygulamalarında en büyük başarı sağlayan yöntemleri profesyonel pire ilaçlama firmaları gerçekleştirmektedir. Amatör firmalar ve bireysel yöntemlerden uzak durarak alanında uzman pire ilaçlama şirketleri tercih edilmelidir. Hizmet alçağınız firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve çalışma ruhsatının bulunması oldukça önemlidir. İzinsiz firmaların gerçekleştirmiş olduğu ilaçlama uygulamaları ciddi sağlık sorunlarına ve maddi kayıplara sebebiyet verebilmektedir.

Pire ile Mücadele

Ev, işyeri, depo, ofis, okul gibi birçok alanda görülen pire türlerine karşı gerekli önlemlerin alınması gerekir Toplu yaşam alanlarında kişiden kişiye yayılacak haşerelere karşı periyodik ilaçlama uygulamalarının önemi büyüktür. Pire ile mücadele aşamasında uygulanan periyodik ilaçlama uygulamaları bu haşere türlerinin yayılmasına fırsat tanımadan etkisiz hale dönüşmelerini sağlamaktadır.

Pirenin Zararları

Haşere türlerinin etrafımızda yer alması daima zararlıdır. Pirenin zararları en çok insanlara bulaştırdıkları hastalıklarla bilinmektedir. Pire kan emme aşamasında insanlara veba, humma, sıtma, verem, tifüs, dizanteri gibi virüslerin bulaşmasına neden olurlar. Pire, insanları ısırarak cilt hastalıkları ve alerjik reaksiyonlarında yaşanmasına neden olmaktadır.

Pire ilaçlama Nasıl yapılır?

Pire ilaçlama uygulamaları çeşitli yöntem ve tekniklerle uygulanmaktadır. Pire sorunun yaşandığı ortamda var olan pire yoğunluğu ve türüne göre ilaçlama yöntemine karar verilmektedir.

 

İlaçlama Yöntemleri;

  • Sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama

Pirelerden kurtulmak için firmamıza ulaşarak 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz. İlaçlama hizmetlerimiz ekonomik ilaçlama fiyatları ile uygulanmakta olup açık ve kapalı tüm alanlarda uygulanmaktadır.

 

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

İstanbul Avrupa
0(212) 210 45 64

Kocaeli
0(262) 641 98 72

İzmir
0(232) 264 88 52

SON YAZILAR

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız

Çözüm Bu Değil

bize-ulas