Safa Mahallesi Böcek İlaçlama

admin | Mart 23, 2015 | 0 | Genel

Sancaktepe ilçesine bağlı bulunan tüm semtlerde şubelerimiz bulunmaktadır. Safa mahallesi böcek ilaçlama şubemizde bunlardan bir tanesidir. Servislerimiz ilçeye bağlı bulunan tüm semtlerde 7/24 hizmet vermektedir.  Firmamız insan ve çevre sağlığını korumak için uzun yıllar önce faaliyete girmiştir. Kaliteli hizmeti ekonomik koşullarda uygulamakta, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Haşerelerin İnsanlara Verdiği Zararlar

Böceklerin yaşam alanlarımızda var olması, birçok hastalığın yaşanmasına neden olmaktadır. Haşereler hastalık taşıyıcısı zararlı canlılardır. İnsanlar arasında bazı hastalıkların geçişini sağlarlar. Bulaşıcı hastalıkların yayılmasını hızlandırmaktadırlar. Parazitler, kan yolu ile hastalıkların bulaşmasına neden olur.  Bakteri yuvalarında yaşayan zararlı canlılar, yaşam alanlarımızda gezinerek bu alanlarda bakterilerin oluşmasına neden olurlar. Bakteriyel özellik taşıyan virüsler, insanların hastalanmasına ve bağışıklık sisteminin düşmesine neden olmaktadır.

Bu durum en kısa sürede çözüme kavuşturulmalıdır. Yaşam alanlarınızda böceklerin varlığı tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir.  Uzman bir kurumdan yardım alınmalı, yaşam alanlarınız haşerelerden arındırılmalıdır. Safa mahallesinde böcek ilaçlama servislerimiz size bu konuda yardımcı olacaklardır.

Sağlığınızı korumak için servislerimiz tarafından kontrol altına alınan zararlı canlılar;

Hamam böceği, sıçan, tatarcık, tahtakurusu, akrep, yılan, kene, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, eşek arısı, tahtakurdu, çekirge, örümcek, çıyan, kakalak, halı böceği, akar,  tesbih böceği, salyangoz, kertenkele, yaban arısı, kalorifer böceği, mite, bit, karınca, güve, uyuz böceği, kırkayak, gümüş böceği, mayt, tatarcık, kulağakaçan böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, sinek, pire, sivrisinek, karafatma.

Güvenilir Hizmet

Haşere ile mücadele etmek için yardım alacağınız kurumlar, yasal ve güvenilir olmalıdır. Çünkü yanlış uygulamalar, sağlığınızı daha da tehlikeye atacaktır. Bu konuda bize güvenebilirsininiz.  Biz Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı, kurumsal bir firmayız. Safa mahallesi böcek ilaçlama şubemizde de güvenilir olarak hizmet vermekteyiz. Kokulu , kokusuz, sıvı, jel yöntemleri  uygun ücretlerle uygulamaktayız.

Related Posts

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama Fiyatları

admin | Mart 23, 2019 | 2

Üsküdar böcek ilaçlama fiyatları, Üsküdar sakinlerinin haşere, böcek ve kemirgen türlerinden kaynaklanan problemlerin çözümü için hizmet vermekte olan servisimiz bünyesinde oldukça ekonomiktir. Üsküdar Böcek İlaçlama servisimiz, Birlik İlaçlama bünyesinde faaliyet…

sancaktepe-akpinar-bocek-ilaclama

Sancaktepe Akpınar Böcek İlaçlama

admin | Ocak 11, 2019 | 5

Böcek ilaçlama alanında uzmanlaşan profesyonel ilaçlama ekibiyle ve 7/24 görev başında olan müşteri temsilcileriyle ilaçlama uygulamaları gerçekleştiren Akpınar Sancaktepe Böcek İlaçlama firması; hizmet verdiği alanlarda ilk sırada adını duyurmaktadır. Sancaktepe böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

İstanbul Avrupa
0(212) 210 45 64

Kocaeli
0(262) 641 98 72

İzmir
0(232) 264 88 52

SON YAZILAR

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız

Çözüm Bu Değil

bize-ulas