İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 853 73 66
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Sancaktepe Akrep İlaçlama

admin2 | Eylül 22, 2018 | 0 | Genel

İstanbul genelinde en sık rastlanan haşereler arasında başı çeken akrepler, Sancaktepe mahalleleri sakinlerini de canından bezdiriyor. Her gün çok sayıda yardım çağrısı aldığımız akrep ilaçlama konusunda %100 kesin çözüme ulaşarak üstün başarı gösteriyoruz. Sancaktepe akrep ilaçlama olarak her çeşit haşereye yönelik ilaçlama faaliyeti göstersek de uzmanlık alanımız olan akrep, fare, kırkayak, hamamböceği gibi ev zararlıları için özel geliştirdiğimiz ilaçlama yöntemleriyle hizmet veriyoruz. Böcek ilaçlama İstanbul alanında rakip tanımaksızın çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sancaktepe Akrep İlaçlama

Firmamız; İstanbul, Kocaeli ve İzmir illerinde 30 yıldır haşere problemlerine çözüm sunuyor ve müşteri odaklı yaklaşımıyla danışanların %100 memnuniyetini kazanıyor. Her geçen gün kendini geliştiren uzman ekibimiz ve başarının kamera arkasında rol alan çağrı merkezimiz hız kesmeden ilerlemesini sürdürüyor. 7 gün 24 saat hizmetinizde olan çağrı merkezimiz ve operasyon ekibimiz sizleri haşere derdinden kurtararak Sancaktepe akrep ilaçlama firmasının zirvedeki yerini koruyor.

Akreple Mücadelede Yapılması Gerekenler

  • Öncelikle, evinizde akrebin geçit ve yuva olarak kullanabileceği yarık ve çatlakları sıva yardımıyla kapatın.
  • Çöpleri bekletmeyin ve her akşam muhakkak çıkarın. Bu, hem bakteriyel bir alan ve kötü koku oluşmasını önleyerek onlara çekici gelen alanı ortadan kaldıracak, hem de besin maddesi bulmalarını engelleyecektir.
  • Aynı sebeple, yerlerde kırıntı bırakmamaya özen gösterin ve gerekiyorsa her gün evi süpürün. Bu tüm haşereler için etkili bir adımdır.
  • Mutfak tezgahlarını ıslak bırakmayın.
  • Camlara sineklik ya da mümkünse tel takın.
  • Banyo ve tuvalet camlarını mümkün olduğunca kapalı tutun ya da tel taktırın. Çünkü tuvalet-banyo camları genelde apartman boşluğuna ya da binanın arka tarafındaki izbe yerlere bakar. Buralar böceklerin ve akreplerin en sık dolaştığı alanlardır.  Sancaktepe ev ilaçlama uygulamalarında bu alanları da ilaçlanacak alanlar arasına dahil etmek ve apartman olarak ilaçlama yapmak daha sağlıklı sonuçlar vermektedir.
  • Gördüğünüz akrebin türünü, rengini ve boyutunu tespit edin. Hatta mümkünse fotoğraf çekmeniz akrebin türünü ve zehirli olup olmadığını anlamak konusunda son derece önemlidir. Ayrıca birden fazla akrep gördüyseniz bunu da mutlaka çevrenizdeki en iyi ilaçlama firmasına bildirin.
  • Akreplerin en çok hangi alanlarda görüldüğünü ilaçlama ekibine mutlaka bildirin.

NOT: Akrep son derece zararlı bir haşere türüdür ve önlem alınmadığı durumda akrep sokması çok ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilmektedir. Bu nedenle, evinizde bir ya da birden fazla akrep görmeniz durumunda vakit kaybetmeden Sancaktepe akrep ilaçlama firmalarıyla irtibata geçmelisiniz.

Related Posts

inonu-bocek-ilaclama

İnönü Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 6, 2018 | 0

Haşere istilasına maruz kalan evler, hijyen açısından ciddi bir tehditle karşı karşıya kalmaktadır. Haşerelerin taşıdığı zararlı mikroorganizmalar günlük kullanım alanlarına bulaştığı an insan sağlığını tehdit etmektedir. Taşıdıkları milyonlarca mikrop ve…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir