Sancaktepe Akrep İlaçlama

admin | Eylül 22, 2018 | 3 | Genel

İstanbul genelinde en sık rastlanan haşereler arasında başı çeken akrepler, Sancaktepe mahalleleri sakinlerini de canından bezdiriyor. Her gün çok sayıda yardım çağrısı aldığımız akrep ilaçlama konusunda %100 kesin çözüme ulaşarak üstün başarı gösteriyoruz. Sancaktepe akrep ilaçlama olarak her çeşit haşereye yönelik ilaçlama faaliyeti göstersek de uzmanlık alanımız olan akrep, fare, kırkayak, hamamböceği gibi ev zararlıları için özel geliştirdiğimiz ilaçlama yöntemleriyle hizmet veriyoruz. Böcek ilaçlama İstanbul alanında rakip tanımaksızın çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sancaktepe Akrep İlaçlama

Firmamız; İstanbul, Kocaeli ve İzmir illerinde 30 yıldır haşere problemlerine çözüm sunuyor ve müşteri odaklı yaklaşımıyla danışanların %100 memnuniyetini kazanıyor. Her geçen gün kendini geliştiren uzman ekibimiz ve başarının kamera arkasında rol alan çağrı merkezimiz hız kesmeden ilerlemesini sürdürüyor. 7 gün 24 saat hizmetinizde olan çağrı merkezimiz ve operasyon ekibimiz sizleri haşere derdinden kurtararak Sancaktepe akrep ilaçlama firmasının zirvedeki yerini koruyor.

Akreple Mücadelede Yapılması Gerekenler

  • Öncelikle, evinizde akrebin geçit ve yuva olarak kullanabileceği yarık ve çatlakları sıva yardımıyla kapatın.
  • Çöpleri bekletmeyin ve her akşam muhakkak çıkarın. Bu, hem bakteriyel bir alan ve kötü koku oluşmasını önleyerek onlara çekici gelen alanı ortadan kaldıracak, hem de besin maddesi bulmalarını engelleyecektir.
  • Aynı sebeple, yerlerde kırıntı bırakmamaya özen gösterin ve gerekiyorsa her gün evi süpürün. Bu tüm haşereler için etkili bir adımdır.
  • Mutfak tezgahlarını ıslak bırakmayın.
  • Camlara sineklik ya da mümkünse tel takın.
  • Banyo ve tuvalet camlarını mümkün olduğunca kapalı tutun ya da tel taktırın. Çünkü tuvalet-banyo camları genelde apartman boşluğuna ya da binanın arka tarafındaki izbe yerlere bakar. Buralar böceklerin ve akreplerin en sık dolaştığı alanlardır.  Sancaktepe ev ilaçlama uygulamalarında bu alanları da ilaçlanacak alanlar arasına dahil etmek ve apartman olarak ilaçlama yapmak daha sağlıklı sonuçlar vermektedir.
  • Gördüğünüz akrebin türünü, rengini ve boyutunu tespit edin. Hatta mümkünse fotoğraf çekmeniz akrebin türünü ve zehirli olup olmadığını anlamak konusunda son derece önemlidir. Ayrıca birden fazla akrep gördüyseniz bunu da mutlaka çevrenizdeki en iyi ilaçlama firmasına bildirin.
  • Akreplerin en çok hangi alanlarda görüldüğünü ilaçlama ekibine mutlaka bildirin.

NOT: Akrep son derece zararlı bir haşere türüdür ve önlem alınmadığı durumda akrep sokması çok ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilmektedir. Bu nedenle, evinizde bir ya da birden fazla akrep görmeniz durumunda vakit kaybetmeden Sancaktepe akrep ilaçlama firmalarıyla irtibata geçmelisiniz.

Related Posts

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama Fiyatları

admin | Mart 23, 2019 | 2

Üsküdar böcek ilaçlama fiyatları, Üsküdar sakinlerinin haşere, böcek ve kemirgen türlerinden kaynaklanan problemlerin çözümü için hizmet vermekte olan servisimiz bünyesinde oldukça ekonomiktir. Üsküdar Böcek İlaçlama servisimiz, Birlik İlaçlama bünyesinde faaliyet…

sancaktepe-akpinar-bocek-ilaclama

Sancaktepe Akpınar Böcek İlaçlama

admin | Ocak 11, 2019 | 5

Böcek ilaçlama alanında uzmanlaşan profesyonel ilaçlama ekibiyle ve 7/24 görev başında olan müşteri temsilcileriyle ilaçlama uygulamaları gerçekleştiren Akpınar Sancaktepe Böcek İlaçlama firması; hizmet verdiği alanlarda ilk sırada adını duyurmaktadır. Sancaktepe böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

İstanbul Avrupa
0(212) 210 45 64

Kocaeli
0(262) 641 98 72

İzmir
0(232) 264 88 52

SON YAZILAR

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız

Çözüm Bu Değil

bize-ulas