Sancaktepe Belediyesi Böcek İlaçlama

admin | Nisan 10, 2015 | 0 | Genel

 

Böcekler çoğu zaman karşı karşıya kaldığımız haşerelerdir. Fakat çok sayıda türe sahip olan böceklerin çok azı zararsızdır. Geri kalan kısmı insanların ciddi sağlık sorunları ve çeşitli problemeler yaşamalarına neden olmaktadır. Sancaktepe Belediyesi böcek ilaçlama hizmeti tüm böcek ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti sağlayarak olası zararlara engel olmaktadır.

Haşereler ile mücadele de bireysel uygulamalardan kaçınmalısınız. Çünkü yanlış uygulanan ilaçlama yöntemleri haşerelerin etkisiz hale dönüşmesini sağlamaz ve üremeleri için fırsat tanır. Aynı zamanda bilinçsizce kullanacağınız ilaçlar, insan sağlığına olumsuz etki ederek zehirlenmelere kadar sebebiyet verebilir. Oysa profesyonel ilaçlama uygulamaları en kısa zamanda netice almanızı sağlar ve sağlığınızı korur. Sancaktepe Belediyesi Böcek ilaçlama, uygulamalarının tümünde TSE etiketli ilaçları kullanmaktadır.

En Çok Zarar Veren Haşere Ve Fare Grupları;

tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, , çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, pamuk faresi, ev faresi, kakalak, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, çıyan, akrep, örümcek, , gümüş böceği, yaban arısı, karınca, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, salyangoz, uyuz böceği

Böcek türlerine ve fare türlerine karşı etki sağlayan uygulamalarımız açık ve kapalı tüm alanlarda başarı ile sürdürülmektedir. Böcek İlaçlama Belediyesi Sancaktepe, Sağlık Bakanlığınca onaylıdır. Uzman ilaçlama ekiplerimiz ilaçlama yapacakları alanların test kontrol işlemlerini gerçekleştirerek ortamda var olan haşere yoğunluğunu ve türünü tespit ederler.

İlaçlama Teknikleri;

  • Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama ve Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları

Haşere ve fareler kapalı yaşam alanlarının içerisine dış ortamlardan açık bırakılan kapı ve pencere aralıklarından sıkça geçiş sağlamaktadır. Bulundukları alan içerisinde yiyecek arayışına çıkan haşereler gözle fark edilmediği takdirde yuva yaparlar. Yuva oluşturan haşere ve fare türlerinin temizlenmesi oldukça önemlidir. Aksi takdirde kısa süre sonra yüzlerce haşere etrafta var olacaktır.

Sancaktepe Belediye böcek ilaçlama, 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti sağlayarak haşere sorunlarına çözüm olmaktadır. Ekonomik ilaçlama fiyatları ve kaliteli hizmet için Müşteri Temsilcilerimize gün boyu ulaşarak randevu talep edebilirsiniz.

 

 

 

Related Posts

Ataşehir ilaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 9, 2018 | 0

Ataşehir ilaçlama Fiyatları, kentsel dönüşümle birlikte hızla gelişen ve değişen Ataşehir'de çok sayıda iş merkezleri, alışveriş, eğlence ve kültür-sanat merkezleri bulunmaktadır. İstanbul'un diğer ilçelerinde olduğu gibi Ataşehir'de de çok sayıda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir