İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 853 73 66
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Sancaktepe Böcek İlaçlama Fiyatları

admin2 | Haziran 18, 2018 | 0 | Genel

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Sancaktepe ilçesine, tıpkı İstanbul’un tüm diğer ilçe ve mahallelerine olduğu gibi güvenli ve garantili böcek ilaçlama hizmetini Birlik İlaçlama yapmaktadır. Haşerelerden kesin bir şekilde kurtulmanın yolu ilaçlamadan geçmektedir. Sancaktepe böcek ilaçlama fiyatları ise ilaçlama yapılacak alana göre farklılık gösterebilir.

Sancaktepe Böcek İlaçlama Fiyatları Nedir?

istanbul böcek ilaçlama
Sancaktepe Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama profesyonellik isteyen bir iştir ve kesinlikle amatörce yapılmamalıdır. Amatörce yapılacak ilaçlama işlemi fayda sağlamayacağı gibi hamam böceği gibi ilaçlara karşı duyarlı haşerelerin artmasına neden olacaktır. Çünkü hamam böcekleri oldukça dayanıklı haşerelerdir. Ucuz ve işlevsiz ilaçlamada daha fazla dayanıklılık kazanmaktadır. Haşereler ancak profesyonel bir ekiple ve tesiri güçlü ilaçlarla yapıldığı takdirde fayda gösterecektir. Haşereler; hamam böceği, çıyan, yılan, fare, kırkayak, karınca, arı, bit, pire, güve, tahta kurdu ve daha pek çok türevden oluşmaktadır.

Haşereler ısırma ya da sokma ile kişilere zarar verebilirken ayrıca lağım gibi kanalizasyon gibi yerlerden getirdikleri mikroplarla da ciddi sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Tifo, tifüs, verem, dizanteri, cilt hastalıkları, solunum yolu hastalıkları gibi daha pek çok hastalığa kapı açan haşereler etkili bir ilaçlama ile tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Evde evcil hayvan besleniyorsa pire tehlikesine karşı dikkatli olunmalıdır. Belirtiler varsa mutlaka veteriner kontrolünden geçirilmelidir. Evde ufak çocuk ya da yaşlı insan bulunuyorsa bağışıklık sistemi zayıf olduğundan bu kişiler ilk olarak etkilenecek olanlardır.

İlaçlama işlemi; ev, apartman, site, kamu ve özel binalar, okul, villa, arsa, bahçe, piknik alanları ve park alanları gibi yerlere rahatlıkla yapılmaktadır. Köşe bucak demeden ilaçlanan ortam haşerelerden tamamen arıtılmaktadır. İzmir ve Kocaeli’nin tüm ilçe ve mahallelerine ilaçlama hizmetini götüren Birlik İlaçlama, İstanbul’un da her ilçe, semt ve mahallesine ilaçlama hizmetini götürmektedir. Anadolu yakasında yer alan Sancaktepe ilçesinde yıllardır diğer ilçlere verdiği hizmeti sağlayan Birlik İlaçlama sadece tek bir telefon ile ilaçlama işlemini başarılı ve garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sancaktepe böcek ilaçlama fiyatları ise değişiklik gösterebilir. Alan büyüklüğü ya da haşere durumuna göre değişiklik göstermekle beraber fiyatlar hakkında detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

 

Related Posts

inonu-bocek-ilaclama

İnönü Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 6, 2018 | 0

Haşere istilasına maruz kalan evler, hijyen açısından ciddi bir tehditle karşı karşıya kalmaktadır. Haşerelerin taşıdığı zararlı mikroorganizmalar günlük kullanım alanlarına bulaştığı an insan sağlığını tehdit etmektedir. Taşıdıkları milyonlarca mikrop ve…

sarigazi-akrep-ilaclama

Sarıgazi Akrep İlaçlama

admin2 | Ekim 24, 2018 | 0

Akrep problemi; hemen hemen her yerde görülmekle birlikte, çoğunlukla nemli ve rutubetli bölgelerde görülmektedir. Sarıgazi bölgesi de akrep varlığının yoğun olduğu ve akrep ilaçlama faaliyetlerinin yürütüldüğü bölgelerden biridir. Akrep, mücadelesi zor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir