İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 853 73 66
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Sultanbeyli Böcek İlaçlama Servisi

admin | Ocak 5, 2016 | 0 | Genel

Sultanbeyli Böcek ilaçlama servisimiz, İstanbul Anadolu yakasında Sancaktepe böcek ilaçlama şirketimize bağlı olarak, haşere ve kemirgenlerin, güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 hizmet sunmaktadır. İlaçlama çok zor bir süreçtir ve ilaçlama uygulamalarından anlamayan bireylerin elinde adeta patlamaya hazır bir bomba olabilmektedir. Böcek ilaçlama, bilgi tecrübe ve deneyim ister, alanında uzman kişiler ve profesyonel hizmet gerektirir. Bu yüzden ilaçlama uygulamalarına başlamadan önce atmanız gereken ilk adım, profesyonel bir firmadan destek alma durumunuzdur. Piyasada çeşitli kanallar aracılığı ile korsan ilaçlar satılmaktadır. Dikkat etmeniz gereken en önemli durumlardan bir tanesi de korsan ürünlere rağbet etmemenizdir.

Sultanbeyli böcek ilaçlama şirketimiz başta Sultanbeyli olmak üzere; Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis semtlerine hizmet vermektedir. Hizmet alanları sadece bunula da sınırlı değildir. Sultanbeyli haşere ilaçlama servisi olarak tüm mahalle ve semtlere ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Haşereler Ev ve İş yerlerimize Kadar Nasıl Ulaşırlar?

Haşereler ev ve iş yerlerimize kolaylıkla ulaşmaktadırlar. Bu durumu tetikleyen fizyolojik durumlar bulunmaktadır. Kabul edilmesi gereken başka bir husus ise haşerelerin insanların yaşam alanlarına sızmaları konusundaki galibiyetleridir. Haşere ve kemirgenlerden kurtulmanın en etkin yolu profesyonel bir ekip tarafından ilaçlama yapılması durumudur.

  • Haşereler çatlaklardan, ahşap yarıklarından içeri girebilecekleri gibi çatılarda da yuva edinebilmektedirler.
  • Dışarıdan satın almış olduğunuz bir eşya üzerinden kolaylıkla içeri girebilirler.
  • Haşereler, küflü ve rutubetli alanları tercih ederler. Bu alanlarda etkin olurlar.
  • Lavabo, mutfak ve tuvaletlerde ve de tesisat boruları arasından rahatlıkla ev ve iş yerlerimize girebilmektedirler.

Haşerelerin Neden Olduğu Hastalıklar Nelerdir?

Haşereler, pek çok salgın hastalıklara neden olabildikleri gibi aynı zamanda ölümcül hastalıklara da neden olabilmektedirler.

Kırım Kongo kanamalı ateşi, sıtma, cüzzam, grip, verem, cilt hastalıkları ve alerjik reaksiyonlar başlıca hastalıklardır.

Garantili İlaçlama, Ekonomik Fiyat, 7/24 Hizmet

Sultanbeyli böcek ilaçlama firmamız sayesinde yaşam alanlarınızı haşere ve kemirgenlere karşı ekonomik fiyatlarla, garantili olarak ilaçlama yaptırabilirsiniz. 7/24 hizmet veren firmamız, Sağlık Bakanlığından onaylıdır. Aynı zamanda TSE Yüksek standartlarına uygundur. İlaçlama hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Böcek ilaçlama fiyatları için bizi hemen arayın.

Related Posts

inonu-bocek-ilaclama

İnönü Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 6, 2018 | 0

Haşere istilasına maruz kalan evler, hijyen açısından ciddi bir tehditle karşı karşıya kalmaktadır. Haşerelerin taşıdığı zararlı mikroorganizmalar günlük kullanım alanlarına bulaştığı an insan sağlığını tehdit etmektedir. Taşıdıkları milyonlarca mikrop ve…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir