Tahta kurusu ilaçlama

admin | Aralık 2, 2017 | 0 | Genel

Sancaktepe böcek ilaçlama firması olarak, insanların yaşam alanlarına sızan diğer böcek çeşitlerinde olduğu gibi tahta kurusu ilaçlama uygulaması da vermekteyiz. Tahta kuruları 4, 5 mm boyutunda, düz kırmızımsı, kahverengi renginde oval şekilli haşerelerdir. Tahta kuruları kan emerek beslenir. Kan emdikten sonra daha kırmızı ve şişkin bir görünüm alır.

Tahta kuruları soğuk hava koşulları altında 1 yıl boyunca beslenmeden yaşar. Genellikle yaşam alanlarında yatak ve çarşaf araları, mobilya araları, süpürgelerin arkası, priz boşluğu, yarıklar ve çatlaklarda bulunur. İnsanların bavullarında, çantalarında ve cüzdanları gibi şahsi eşyalarının arasında bulunur. Bu canlılar günde 1 ile 5 yumurta arası paket bırakır. Tüm hayatları boyunca ortalama 200, 500 arası yumurta bırakmış olur. Tahta kuruları kişisel yaşam alanları içinde en kısa sürede fark edilip profesyonel firmalardan tahta kurusu ilaçlama yardımı ile yok edilebilir. Evde uygulanacak basit yöntemler bu canlının üremesini engellemekte yetersiz kalacaktır. Tahta kuruları yaşam alanları içine yine bir başka evden veya otelden girer. Gündüz saatlerinde barındığı alandan çıkmayan canlılar, geceleri aktiftir. İnsanların kol, bacak ve boyun bölgesini sokarak, kızarıklık ve kaşıntı yaratabilir.
Tahta kurusu ilaçlama işlemi son derece titizlik isteyen bir uygulamadır. Sancaktepe böcek ilaçlama firması olarak yıllardır insan sağlığı ve güvenliğini vizyon edinen bir anlayışla hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Herhangi bir böcek türüne karşı uygulanan ilaçlama işlemi sonrasında alan içinde uzun süre o böcek türüne rastlamanız olası değildir. Düzenli ve sağlıklı bir yaşam alanı için her böcek çeşidinde olduğu gibi tahta kurusu ilaçlama işlemininde belirli periyotlar halinde tekrarlanması gerekir.

Sancaktepe böcek ilaçlama firması olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip bir firma olarak faaliyet göstermekteyiz. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE tarafından test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır.
Sizde ev, iş yeri, okul, hastane, otel, fabrika gibi kapalı ve toplumsal alanların yanı sıra; park bahçe ve tarla gibi verimli ve açık alanlarda da tahta kurusu böceği ile sorun yaşıyorsanız, Sancaktepe böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden tahta kurusu böcek ilaçlama hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Related Posts

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama Fiyatları

admin | Mart 23, 2019 | 2

Üsküdar böcek ilaçlama fiyatları, Üsküdar sakinlerinin haşere, böcek ve kemirgen türlerinden kaynaklanan problemlerin çözümü için hizmet vermekte olan servisimiz bünyesinde oldukça ekonomiktir. Üsküdar Böcek İlaçlama servisimiz, Birlik İlaçlama bünyesinde faaliyet…

sancaktepe-akpinar-bocek-ilaclama

Sancaktepe Akpınar Böcek İlaçlama

admin | Ocak 11, 2019 | 5

Böcek ilaçlama alanında uzmanlaşan profesyonel ilaçlama ekibiyle ve 7/24 görev başında olan müşteri temsilcileriyle ilaçlama uygulamaları gerçekleştiren Akpınar Sancaktepe Böcek İlaçlama firması; hizmet verdiği alanlarda ilk sırada adını duyurmaktadır. Sancaktepe böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

İstanbul Avrupa
0(212) 210 45 64

Kocaeli
0(262) 641 98 72

İzmir
0(232) 264 88 52

SON YAZILAR

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız

Çözüm Bu Değil

bize-ulas