Yunus Emre İlaçlama

admin | Ağustos 26, 2015 | 0 | Genel

Sancaktepe’de ilaçlama firması olarak senelerden beri verdiğimiz hizmetler, ilçemizde var olan tüm haşere şikayetlerini yok etmekte, değerli halkımızın sağlığını korumak adına hizmet sunmaktadır. İlaçlama firmamız, alanında nadir Sağlık Bakanlığı onaylı belgelere sahip firma olarak en güvenilir ve en kurumsal şirkettir. Peki ilaçlama firmamızın özellikleri nelerdir?

 

Profesyonel ve Güvenilir Hizmet

Yunus Emre İlaçlama şirketi olarak her noktada en nitelikli ilaçlarla en yetkin ve garantili sonuçları veren firmamız, aynı zamanda ziraat mühendislerimizin hazırladığı ve kontrol ettiği ilaçlarla sizlere hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerimiz TSE ve bakanlıklar onaylı olup, firmamız ruhsatlıdır. Sorunsuz ve en titiz ilaçlama hizmetini daima bizlerden alabilirsiniz.

İlaçlama Yaptığımız Haşereler

İlçemizde görebileceğiniz ve şikayet edebileceğiniz her haşere için özel ilaçlarımız mevcuttur. Özelllikle en sık şikayet aldığımız pire, kene, hamam ve kalorifer böceği, kertenkele, aynı zamanda gümüş böceği, tespih böceği, kırkayak, danaburnu, fare türleri ve sinek türleri, güve, arı gibi haşereler, gözle dahi görünmeyen ama büyük tehlike saçan akar, mayt, mite, uyuz böceği gibi haşereler, tahtakurusu, çıyan, yılan, akrep, kirpi ve daha pek çok haşerede en yetkin sonuçları sizlere sunmaktayız.

İlaçlama Yöntemlerimiz

İlaçlama yöntemlerimiz son teknolojik aletler ve uygulamalar ile birleştirilerek sizlere sunulmaktadır. Özellikle jel ilaçlama yöntemimiz ve fare istasyonlarımız, kokulu ve kokusuz ilaçlama işlemlerimize ek olarak sıvı ilaçlama uygulamalarımız sizleri haşerelerden en kısa sürede kurtarmaktadır.

Sancaktepe Böcek İlaçlama olarak daima sizlerin yanında, tüm semtlerimizde en huzurlu ve sağlıklı yaşamı sizlere 7/24 sunmaktayız. Haşere ilaçlaması işlemlerinde her zaman yanınızda olan firmamız daima sizlerin sağlığını gözetmektedir.

Related Posts

Ataşehir ilaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 9, 2018 | 0

Ataşehir ilaçlama Fiyatları, kentsel dönüşümle birlikte hızla gelişen ve değişen Ataşehir'de çok sayıda iş merkezleri, alışveriş, eğlence ve kültür-sanat merkezleri bulunmaktadır. İstanbul'un diğer ilçelerinde olduğu gibi Ataşehir'de de çok sayıda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir