Sancaktepe Yunus Emre İlaçlama

admin | Ağustos 26, 2015 | 2 | Genel

Sancaktepe’de ilaçlama firması olarak senelerden beri verdiğimiz hizmetler, ilçemizde var olan tüm haşere şikayetlerini yok etmekte, değerli halkımızın sağlığını korumak adına hizmet sunmaktadır. İlaçlama firmamız, alanında nadir Sağlık Bakanlığı onaylı belgelere sahip firma olarak en güvenilir ve en kurumsal şirkettir. Peki ilaçlama firmamızın özellikleri nelerdir?

Profesyonel ve Güvenilir Hizmet

Sancaktepe Yunus Emre İlaçlama şirketi olarak her noktada en nitelikli ilaçlarla en yetkin ve garantili sonuçları veren firmamız, aynı zamanda ziraat mühendislerimizin hazırladığı ve kontrol ettiği ilaçlarla sizlere hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerimiz TSE ve bakanlıklar onaylı olup, firmamız ruhsatlıdır. Sorunsuz ve en titiz ilaçlama hizmetini daima bizlerden alabilirsiniz.

İlaçlama Yaptığımız Haşereler

İlçemizde görebileceğiniz ve şikayet edebileceğiniz her haşere için özel ilaçlarımız mevcuttur. Özelllikle en sık şikayet aldığımız pire, kene, hamam ve kalorifer böceği, kertenkele, aynı zamanda gümüş böceği, tespih böceği, kırkayak, danaburnu, fare türleri ve sinek türleri, güve, arı gibi haşereler, gözle dahi görünmeyen ama büyük tehlike saçan akar, mayt, mite, uyuz böceği gibi haşereler, tahtakurusu, çıyan, yılan, akrep, kirpi ve daha pek çok haşerede en yetkin sonuçları sizlere sunmaktayız.

İlaçlama Yöntemlerimiz

İlaçlama yöntemlerimiz son teknolojik aletler ve uygulamalar ile birleştirilerek sizlere sunulmaktadır. Özellikle jel ilaçlama yöntemimiz ve fare istasyonlarımız, kokulu ve kokusuz ilaçlama işlemlerimize ek olarak sıvı ilaçlama uygulamalarımız sizleri haşerelerden en kısa sürede kurtarmaktadır.

Sancaktepe Yunus Emre Böcek İlaçlama olarak daima sizlerin yanında, tüm semtlerimizde en huzurlu ve sağlıklı yaşamı sizlere 7/24 sunmaktayız. Haşere ilaçlaması işlemlerinde her zaman yanınızda olan firmamız daima sizlerin sağlığını gözetmektedir.

Related Posts

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama Fiyatları

admin | Mart 23, 2019 | 2

Üsküdar böcek ilaçlama fiyatları, Üsküdar sakinlerinin haşere, böcek ve kemirgen türlerinden kaynaklanan problemlerin çözümü için hizmet vermekte olan servisimiz bünyesinde oldukça ekonomiktir. Üsküdar Böcek İlaçlama servisimiz, Birlik İlaçlama bünyesinde faaliyet…

sancaktepe-akpinar-bocek-ilaclama

Sancaktepe Akpınar Böcek İlaçlama

admin | Ocak 11, 2019 | 5

Böcek ilaçlama alanında uzmanlaşan profesyonel ilaçlama ekibiyle ve 7/24 görev başında olan müşteri temsilcileriyle ilaçlama uygulamaları gerçekleştiren Akpınar Sancaktepe Böcek İlaçlama firması; hizmet verdiği alanlarda ilk sırada adını duyurmaktadır. Sancaktepe böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

İstanbul Avrupa
0(212) 210 45 64

Kocaeli
0(262) 641 98 72

İzmir
0(232) 264 88 52

SON YAZILAR

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız

Çözüm Bu Değil

bize-ulas